کریمی : چون خلف‌وعده کردند به‌زودی تمرینات سپیدرود را آغاز می‌کنم

سرمربی فصل گذشته ی سپیدرود گفت : با توجه به این که مسوولان باشگاه خلف وعده کردند ، طبق قراردادم و برنامه‌یی که از قبل آماده کرده بودم ، تمرینات را آغاز خواهم کرد .

وکیل علی کریمی صبح امروز (یکشنبه) به همراه چند تن از اعضای کادرفنی فصل گذشته ی سپیدرود برای دریافت مطالبات خود به باشگاه سپیدرود مراجعه اما در نهایت دست خالی این باشگاه را ترک کردند . پس از این اتفاق جواد تن‌زاده (مالک سپیدرود) در گفت‌و‌گو با تسنیم اعلام کرد که به علی کریمی و دستیارانش پیشنهاد داده تا یک‌سوم طلب خود را به صورت نقد و مابقی را به صورت چک یک یا دو ماهه دریافت کنند و یا این که منتظر بمانند تا مالک جدید پول آن ها را به صورت نقد پرداخت کند .

علی کریمی درباره ی این مسایل گفت : تن‌زاده در تاریخ 24 ادریبهشت در مصاحبه با خبرگزاری تسنیم اعلام کرد که کریمی برای تسویه حساب به باشگاه سپیدرود نیامده است و از هفته ی پیش همه چیز برای تسویه حساب آماده بود و نیازی به حضور خودش در باشگاه نیست .

وی افزود : چند روز بعد از مصاحبه ی تن‌زاده ، محمد رفیعی مدیر اجرایی باشگاه در تاریخ 29 اردیبهشت در گفت‌وگو با یک خبرگزاری معتبر اعلام کرد ، همه ی مدارک برای تسویه حساب با کادرفنی فصل گذشته آماده بوده ، اما امروز با وجود این که تن‌زاده از قبل گفته بود نیازی به حضورش نیست و همه چیز آماده است ، وکیل من دست خالی باشگاه را ترک کرد و با شروط جدید باشگاه مواجه شد . چه طور زمانی که موعد پول دادن فرا می‌رسد ، شرط و شروط جدید می‌گذارند ؟ چرا قبلاً این حرف‌ها را نزدند و الان که موعد پول دادن فرا رسیده ، این صحبت‌ها مطرح می‌شود ؟

سرمربی فصل گذشته ی سپیدرود تصریح کرد : با اتفاقاتی که می‌افتد فقط زمان برای سپیدرود هدر می‌رود و فکر می‌کنم هواداران این تیم هم از حرف‌های کلیشه‌یی ایشان خسته شده‌اند و به همه چیز واقف هستند . او حرف‌های بی‌اساسی می‌زند و حتی حرف‌های خودش که در همه ی رسانه‌ها منتشر شده را هم قبول ندارد . من نمی‌دانم ایشان در مورد هواداران چه فکری می‌کند و شاید احساس می‌کند آن ها از چیزی خبر ندارند . طبق قرار قبلی خودتان وکیل ما امروز به باشگاه آمد ، اما در روزی که قرار بود تسویه حساب کنید ،‌ شروط جدیدی گذاشتید ، نمی‌دانم باید به کدام حرف شما اعتماد کرد .

کریمی در پایان به تسنیم گفت : قبلا هم اعلام کرده بودم تسویه حساب با من و کادرم باید به صورت نقدی انجام شود اما حالا که برای چندمین بار خلف وعده کردید ، چون دوسال دیگر قرارداد دارم ، طبق قراردادم و برنامه‌یی که از قبل آماده کرده بودم ، تمرینات را آغاز خواهم کرد .

"خبرگزاری تسنیم"

نوشته‌های تازه

تیر 1403
ش ی د س چ پ ج
 1112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
0607080910  

بایگانی‌ها