دست نشان : احساس کردم ملوان مرا نمی‌خواهد

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت ابراز امیدواری کرد که بتواند در این تیم روزهای خوب پگاه گیلان را تکرار کند .

نادر دست‌نشان درباره ی انتخابش به عنوان سرمربی سپیدرود رشت اظهار داشت : سپیدرود یکی از تیم‌های شمالی ، ریشه‌دار و پرهوادار است و در لیگ برتر حضور دارد . سال گذشته در ملوان انزلی بودم و متاسفانه به دلیل مشکلاتی که سر راه وجود داشت و همه می‌دانستند ، نتوانستم این تیم را به لیگ برتر بیاورم . از همه ی بازیکنانم که یک سال عاشقانه در ملوان کار و تلاش کردند ، تشکر می‌کنم . پس از پایان فصل ، قراردادم تمام شد و با توجه به این که هیچ صحبتی از طرف باشگاه با من صورت نگرفت ، احساس کردم ملوان مرا نمی‌خواهد . به همین دلیل ، با پیشنهاد مدیران و مالک سپیدرود در جلسه با کمیته ی فنی شرکت کرده و به نقطه نظراتی رسیدیم و امروز (پنجشنبه) قرارداد را امضا کردیم .

وی افزود : خاطرات خوبی با پگاه گیلان در رشت داشتم و امیدوارم بتوانم این خاطرات را تکرار کرده یا بهتر از آن را داشته باشیم . آن روزها ، مسوولیت قشنگی بود که توانستیم به کمک هواداران روزهای خوبی برای پگاه و مردم رشت رقم بزنیم . لازم است از فرشاد پیوس ، علی نظرمحمدی و علی کریمی مربیان قبلی سپیدرود که برای تیم تلاش کردند ، تشکر کنم . امیدوارم ادامه دهنده ی راه موفقیت این ها باشم و همه ی توانم را برای رقم زدن افتخار خوب در کنار هواداران سپیدرود به کار می‌گیرم .

سرمربی جدید تیم فوتبال سپیدرود رشت در خصوص این که جانشین علی کریمی شده و شاید انتظارات از او بالا برود ، گفت : برای کریمی احترام و ارزش زیادی قایلم ، اما فوتبال حرفه‌یی همین است و جانشین افراد مختلفی می‌شویم . کریمی بازیکن بزرگی بوده و در کار مربی گری در اولین قدم توانست سپیدرود را در لیگ برتر حفظ کند . از او تشکر می‌کنم ، اما برای حفظ کار و رزومه‌ام ، باید روند رو به رشد مربیگری‌ام را ادامه می‌دادم تا خللی در این راه بزرگ وارد نشود . برای من کار در سپیدرود سخت نیست ، چون سال‌هاست در این کار حضور دارم و باید آن قدر توانایی داشته باشم که مسوولیت برعهده بگیرم .

دست‌نشان در رابطه با دستیارانش عنوان کرد : قرار است تا فردا در مورد این موضوع تصمیم بگیریم . در درجه ی اول قصد داریم از مربیان بومی استفاده کنیم ، در غیر این صورت سراغ گزینه‌های دیگری خواهیم رفت .

"خبرگزاری تسنیم"

نوشته‌های تازه

تیر 1403
ش ی د س چ پ ج
 1112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
0607080910  

بایگانی‌ها