آخرین فصل حضور پدیده در لیگ

آن طور که از شواهد پیداست ، پدیده از فصل آینده قصد تیمداری ندارد و ماموریت شاگردان مهاجری در دیدارهای باقیمانده ، صرفاً حفظ سهمیه ی فوتبال خراسان خواهد بود .

تمرین تیم فوتبال پدیده امروز در حضور چهره های غیرفوتبالی با حاشیه های بسیاری همراه بود که از مهم ترین آن ها می توان به حضور مدیرعامل یکی از شرکت های صنایع غذایی استان خراسان در این تمرین اشاره کرد . فردی که از آن به عنوان حامی مالی جدید باشگاه تا پایان فصل نامبرده می شود و بعید نیست اتفاقات آینده در پدیده حول این شخص شکل بگیرد .

علاوه بر این کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی ابراز امیدواری کرد ، حضور صنایع در فوتبال خراسان قدر دانسته شود ! 

وی همچنین از وفاق مسوولان برای حمایت از باشگاه لیگ برتری پدیده در استان خراسان رضوی ابراز خرسندی کرد و گفت : شرایط خاصی برای پدیده رقم خورده و وظیفه ی تمام استان است که از این امتیاز حمایت کنیم .
حسین شکوهی ، رییس هیات‌مدیره ی باشگاه پدیده ی خراسان در این رابطه و در تمرین امروز اظهار کرد : پس از صحبت‌هایی که توسط شرکت پدیده ی مادر در خصوص عدم علاقه ی این مجموعه برای تیم‌داری مطرح شد ، تلاش شده تا با وفاق استانی تلاش کنیم اجازه ندهیم گزندی به تنها سهمیه ی استان در لیگ برتر وارد شود .

به جز صبوریان و شکوهی ، رسولیان معاونت اقتصادی استانداری خراسان رضوی ، حیدری ریاست شورای شهر مشهد و پارسا سرپرست مدیرعاملی باشگاه پدیده نیز از دیگر حاضران در این تمرین بودند که همگی بر حمایت از حفظ سهمیه ی لیگ برتری خراسان تاکید داشتند اما با صحبت های شکوهی مشخص شد ، تصمیم مسوولان شرکت پدیده مبنی بر عدم علاقه به تیمداری پدیده کاملاً جدی است و برای تعیین تکلیف این تیم باید منتظر روزهای آتی ماند .

"ورزش سه"

telegram

نوشته‌های تازه

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 11
12131415161718
19202122232425
26272829010203
04050607080910
11  

بایگانی‌ها