دست نشان : غیبت من در تمرینات ملوان تاثیرگذار بود

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت : غیبت من درتمرینات هفته ی گذشته و هوای سنگین اراک روی بازی تیم ملوان تاثیرگذ ار بود .

نادر دست نشان بعد از تساوی بدون گل مقابل آلومینیوم اراک در نشست خبری گفت : شناخت خوبی از  آلومینیوم اراک داشتیم . ملوان هم شرایط خوبی را در دور برگشت دارد و از نظر فنی کیفیت خوبی داشتیم . بازی سختی داشتیم . ضمن این که غیبت من در تمرینات این هفته ی ملوان و هوای سنگین و ارتفاع از سطح دریا باعث شد که بازیکنانم خوب نتوانند انرژی لازم برای دویدن داشته باشند .

وی افزود : خط دفاع  آلومینیوم اراک خیلی منسجم  بود و ما برای استفاده ی جناحین برنامه داشتیم اما بازیکنان کناری این تیم امروز نفوذ نکردند و بیشتر دفاع کردند . کار دفاعی حریف خیلی خوب بود و ما روی هوا کمی اثر گذار بودیم ولی به گل نرسیدیم .  آلومینیوم اراک زور چندانی هم نداشت و فرصتی برای گلزنی پیدا نکرد و خط دفاع ما راحت بود . چند بازیکن خوب و باتجربه ی آلومینیوم اراک هم غایب بودند و شرایط دفاعی تیم ما راحت بود . بازی امروز جنگ هافبک‌ها بود و خط دفاع دو تیم اجازه ندادند که خط حمله ی حریف صاحب موقعیت گلزنی شود . البته در یکی دو موقعیت اگر بازیکنان ما دقت می‌کردند ، گل می‌زدیم که خلق دو موقعیت گل در ۹۰ دقیقه خیلی کم بود .

"خبرگزاری فارس"

telegram

0 replies on “دست نشان : غیبت من در تمرینات ملوان تاثیرگذار بود”

  • blank
    سیاوش
    14 اسفند 1396 at 11:38 ق.ظ

    دیروز راه آهن در قم صبا را برد و ما در انزلی نتوانستیم صبای در به در را ببریم تیمی که به هیچ تیمی نه نگفت . با راه آهن مساوی می کنیم ، با نفت مسجدسلیمان مساوی می کنیم ، با ته جدولی ها و صدر جدولی ها چه به عنوان میزبان و چه به عنوان میهمان مساوی می کنیم . با بادران در تهران و در انزلی مساوی می کنیم . از ایرانجوان شکست می خوریم و نساجی را سه هیچ می بریم ( نمی دانم چگونه ) … و نمی دانم با چه منطق و استدلالی پاسخگوی این همه نوسان خواهیم بود . البته اگر پاسخی وجود داشته باشد . این پرسش را فقط مربی نباید پاسخگو باشد بلکه بازیکنان نیز به همین گونه جواب عملکرد خویش را باید بدهند و کادرفنی نیز و مدیران نیز … اگر می گویید پول نداشتیم ، باید بگویم در کدام یک از ادوار لیگ ملوان پول داشت تا این بار داشته باشد .

نوشته‌های تازه

تیر 1403
ش ی د س چ پ ج
 1112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
0607080910  

بایگانی‌ها