دست‌نشان : مدیران باشگاه دیگر چه گونه بگویند مرا نمی‌خواهند ؟!

سرمربی مستعفی ملوان بندرانزلی معتقد است ، مربیان بومی زیادی تمایل دارند که در این تیم فعالیت کنند .

پس از تساوی یک – یک روز گذشته ی ملوان بندرانزلی مقابل نفت مسجدسلیمان ، نادر دست‌نشان از هدایت ملوانان استعفا کرد .

دست‌نشان در پاسخ به این پرسش که آیا این استعفا به خاطر مشکلات مالی ملوان بوده است یا خیر ، اظهار داشت : از ابتدای فصل با مشکلات مالی مواجه بودیم و اگر قرار بود به این دلیل استعفا می‌کردم ، پیش از این 100 بار از ملوان رفته بودم . افرادی در اطراف باشگاه هستند و شاید درون باشگاه هم باشند که دوست ندارند تیم نتیجه بگیرد . افرادی هستند که دوست دارند مربی ملوان شوند .

وی ادامه داد : ما تیم را با مشکلات مالی تا اینجا آورده‌ایم . آخرین بار گلریزان کردند و نزدیک 300 میلیون تومان پول و چک جمع شد ، اما هنوز اتفاقی برای تیم نیفتاده و پولی به اعضای تیم نرسیده است . اگر من از ملوان بروم ، شاید به بازیکنان پول بدهند . چون قرار بود این مبلغ بین بازیکنان و اعضای کادرفنی تقسیم شود . مدیرعامل باشگاه و رییس هیات مدیره ی باشگاه قول حل مشکلات را دادند و قرار شد پس از گلریزان ، مشکلات مالی برطرف شود ، اما وقتی تغییری ایجاد نمی‌شود ، یعنی من باید بروم !

سرمربی مستعفی ملوان با بیان این که باشگاه بازیکنان مدنظر او را جذب نکرده‌ و این تیم در پرداخت هزینه‌های سفر خود هم مشکل دارد ، گفت : مدیران باشگاه دیگر چه گونه بگویند مرا نمی‌خواهند ؟! وقتی مهمان به خانه شما می‌آید و شما سفره و غذایی مقابل او نمی‌گذارید ، یعنی این مهمان باید از خانه ی شما برود !

دست‌نشان با انتقاد از عملکرد محمدحسین زاهدی‌فرد داور مسابقه ی ملوان – نفت تصریح کرد : مگر می‌شود چنین اتفاقاتی در فوتبال بیفتد ؟ آقای اصفهانیان چه قدر باید زحمت بکشد ؟ او مجبور است روی برخی اشتباهات داوری سرپوش بگذارد که حق هم دارد ! وقتی زاهدی‌فرد بیش از پنج بار اشتباه می‌کند ، واقعاً اذیت می‌شویم . من در طول بازی به خاطر اشتباهات داورى ، خطاهایی که داور به اشتباه می‌گرفت و آوانتاژهایی که نمی‌داد ، حرص خوردم .

وی با بیان این که ملوان نمایش بسیار خوبی مقابل نفت داشت ، خاطرنشان کرد : صحنه‌یی مقابل من اتفاق افتاد که داور روی بازیکن حریف خطا اعلام کرد و همان توپ تبدیل به پنالتی و گل تساوی حریف شد . این صحنه اصلاً خطا نبود . ملوان بازی بسیار خوبی ارایه کرد و نفتی‌ها فقط به دنبال این بودند که توپ روی دراوزه ی ما ارسال کنند و در شلوغی پنالتی بگیرند که موفق شدند . ما موقعیت‌های زیادی از دست دادیم و 5،4 توپ از خط دروازه ی نفت بیرون آمد ، اما این دلیل نمی‌شود که داور به ضرر ما سوت بزند .

سرمربی ملوان با اشاره به کم بودن تحمل داوران ایرانی مقابل اعتراض‌ها اظهار داشت : بازیکن حریف بازیکن ما را درو کرد ، اما اخطاری نگرفت . در پایان نیمه ی اول به داور گفتم ، رفتاری عصبانی با تیم ما داری ، با ما لج نکن ! داوران داد و بیداد بازیکنان و مربیان معترض و رفتار داور با آن ها را نمی‌بینند ؟ کمک داور هنگام اعتراض من به داور چهارم گفت که به من بگوید اخراجت می‌کنم . مگر من چه کار کردم که اخراج شوم ؟

«با توجه به این که بسیاری از باشگاه‌ها در چنین شرایطی استعفای سرمربی را نمی‌پذیرند ، اگر باشگاه ملوان استعفای شما را قبول نکند ، حاضر هستید به تیم بازگردید ؟» دست‌نشان در پاسخ به این پرسش گفت : بعداً در این باره صحبت می‌کنم . وقتی مدیرعامل و رییس هیات مدیره ی باشگاه می‌گویند ، مشکلات فردا حل می‌شود اما خبری از آن ها نمی‌شود ، یعنی مرا نمی‌خواهند . وقتی مدیرعامل و هیات مدیره ی باشگاه مرا نمی‌خواهند ، چرا باید بمانم ؟ آن ها این همه مربی بومی دارند که منتظرند بیایند در ملوان کار کنند و همه هم بی کار هستند ! آن ها این همه مربی خوب دارند و من جای آن ها را اشغال کرده‌ام . من هم پیش خانواده ی خود می‌روم و استراحت می‌کنم .

وی با بیان این که نمی‌خواهد از مسوولیتش شانه خالی کند ، تصریح کرد : با این وجود احساس می‌کنم رفتنم به نفع ملوان است . این باشگاه هوادارانی دارد که ملوان را عاشقانه دوست دارند و نمی‌دانم به آن ها و بازیکنان تیم چه جوابی بدهم . مربیانی مانند نصرت ایراندوست ، بهمن صالح‌نیا و فرهاد پورغلامى بزرگان فوتبال هستند که تعصب بیشتری نسبت به من دارند و تیمی بومی می سازند . تیم فعلی با بازیکنان سرباز و ناشناخته ، هشت بازی است که نباخته و کیفیت خوبی دارد . مطمئنم این مربیان نتایج خوبی با ملوان کسب می‌کنند .

سرمربی مستعفی ملوان با اشاره به این که تیم خوبی به مدیرعامل باشگاه تحویل داده است ، خاطرنشان کرد : خوشحالم که با این مشکلات مالی و حاشیه‌هایی که وجود داشت ، هم نتایج خوبی کسب کردیم و هم یک تیم بومی داشتیم . امیدوارم مدیرعامل جوان باشگاه بتواند با جذب یک مربی بهتر و دلسوزتر از من که در این شهر هم زیاد هستند ، ملوان را به جایگاه اصلی خود بازگرداند . هنوز هم دیر نشده و همان طور که تیم‌هایی چون خونه‌به‌خونه و فجر سپاسى در نیم‌فصل دوم به بالای جدول رسیده‌اند ، ملوان هم می‌تواند به لیگ برتر صعود کند .

"خبرگزاری تسنیم"

telegram

0 replies on “دست‌نشان : مدیران باشگاه دیگر چه گونه بگویند مرا نمی‌خواهند ؟!”

 • blank
  احسان
  7 اسفند 1396 at 1:24 ب.ظ

  آقای دست نشان نباید این گونه و در این شرایط ملوان را ترک کند ! با احترام به مربیان بومی ، تقریباً همگی امتحان خود را پس داده اند ! تنها مربی موفق ملوان در سال های دور آقای صالح نیا (که سال هاست بازنشسته شده) و سال های اخیر اسکوچیچ و تا حدودی پورغلامی بود . ولی موفقیت در لیگ 1 ظرافت و پیچیدگی های خاص دارد و تجارب و مهارت های خاصی می طلبد . فشار هواداران و تماشاگران و شارژ مالی بسیار موثر و تعیین کننده است . ملوان در 10 بازی اخیر بسیار موفق عمل کرده و اگر ناداوری های چندش آور و فاجعه بار نبود ، الان باید جزو تیم های اول تا سوم می شد . هنوز هم دیر نشده و صحبت از 27 امتیاز است . ملوان باید انتحاری بازی کند و حتماً استفاده از ضدفوتبال در دقایق آخر بازی را در دستور کار خود قرار دهد ، چون فوتبال جوانمردانه در لیگ 1 جواب نمی دهد !

 • blank
  sari
  7 اسفند 1396 at 8:25 ب.ظ

  يك بازي ، دو بازي ، سه بازي ، چهار بازي نبري ، مساوي كني و يا ببازي واقعاً چه خبره .

نوشته‌های تازه

تیر 1403
ش ی د س چ پ ج
 1112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
0607080910  

بایگانی‌ها