شکست تراکتورسازی برابر الغرافه

سرخ پوشان تبریزی که در نخستین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا شکست خورده بودند ، دومین دیدار را هم درحالی با شکست پشت سرگذاشتند که چهره ی یک تیم بازنده را نداشتند .

هفته ی دوم رقابت های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا در گروه دوم شامگاه امروز دوشنبه با دیدار تیم های الغرافه قطر و تراکتورسازی پیگیری شد که این بازی با برتری ۳ بر صفر تیم میزبان به پایان رسید . مهدی طارمی (۱۱ و ۹۴) و شیم گریکوف (۲۱ – گل به خودی) برای الغرافه گل زدند .

شروع بازی با حملات تیم میزبان همراه بود و الغرافه که از وجود مهدی طارمی بهره می برد ، توانست خیلی زود توسط این مهاجم به گل برسد . طارمی در دقیقه ی ۱۱ سانتر ارسالی را با ضربه ی سر به گل نخست تیمش تبدیل کرد . 

درحالی که تراکتورسازی شرایط خوبی نداشت و هنوز شکل تیمی خوبی پیدا نکرده بود ، اشتباه گریکوف در خط دفاعی این فرصت را به تیم الغرافه داد که به گل دوم برسد . طارمی روی این گل تاثیر مستقیم داشت و در حالی که مدافعان حریف را هم جا گذاشته بود ، قصد ارسال توپ برای هم تیمی اش را داشت که مدافع تراکتور توپ را به اشتباه وارد دروازه ی خودشان کرد .

در دقیقه ی ۳۸ این دیدار تیم تراکتورسازی صاحب یک ضربه ی پنالتی شد که این ضربه را مهدی پور زد اما دروازه بان حریف آن را مهار کرد . 

در نیمه ی دوم بازهم سرخ های تبریز تیم برتر میدان بودند و موقعیت های زیادی را روی دروازه ی الغرافه ایجاد کردند اما درخشش دروازه بان جوان تیم قطری مانع از رسیدن تراکتورسازی به گل شد . این دروازه بان که در نیمه ی اول یک پنالتی را مهار کرده بود ، در نیمه ی دوم هم سه موقعیت گل تیم ایرانی را مهار کرد . 

تراکتورسازی که نمایش قابل قبولی در این بازی داشت البته می توانست گل سوم را هم دریافت کند اما ضربه ی پنالتی مهدی طارمی را «المیدا» مهار کرد تا تعداد گل های حریف بیشتر نشود . 

در دقایق پایانی تراکتورسازی فشار زیادی روی دروازه ی الغرافه آورد تا حداقل یکی از گل ها را جبران کند اما شانس با این تیم یار نبود و موقعیت هایش به گل تبدیل نشد تا دومین شکست تیم تبریزی در آسیا ثبت و کار این تیم برای صعود سخت شود . 

درحالی که ثانیه های پایانی بازی سپری می شد ، مهدی طارمی در یک رفت و برگشت دومین گل خودش و سومین گل الغرافه را وارد دروازه ی تراکتورسازی کرد تا کار شاگردان ساغلام تمام شود .

"خبرگزاری مهر"

telegram

نوشته‌های تازه

تیر 1403
ش ی د س چ پ ج
 1112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
0607080910  

بایگانی‌ها