تحقیقات لازم در مورد لغو بازی ملوان و صبا انجام شد

محمودزاده : در مذاکراتی که روز یکشنبه با مدیرعامل باشگاه ملوان داشتم ، به تیم میزبان حق دادیم زیرا آن ها انتظار داشتند که تیم میهمان با توجه به پیش بینی اداره ی هواشناسی باید زودتر به سمت شهر انزلی حرکت می کرد .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ؛ فریبرز محمودزاده رییس کمیته ی نقل و انتقالات سازمان لیگ در گفت و گو با مدیر روابط عمومی و امور رسانه یی باشگاه ملوان گفت : به دلیل شک و شبهاتی که در مورد عدم حضور تیم فوتبال صبای قم در شهر بندرانزلی وجود داشت ، در مدت زمان موجود تحقیقات لازم را انجام دادیم و مسوولین تیم فوتبال صبا نیز اسناد و مدراک و مستندات و فیلم و عکس های موجود را برای ما ارسال نمودند که در صورت نیاز و صلاحدید مستندات موجود را در اختیار رسانه ها قرار خواهیم داد تا هیچ گونه شک و شبهه یی در مورد عدم حرکت تیم صبا به سمت شهر انزلی وجود نداشته باشد ، ضمن این که طبق بررسی های انجام گرفته تا عصر روز یکشنبه محور قزوین به رشت مصدود بوده است .
محمودزاده در پایان یادآور شد ، در مذاکراتی که روز یکشنبه با مدیرعامل باشگاه ملوان داشتم ، به تیم میزبان حق دادیم زیرا آن ها انتظار داشتند که تیم میهمان با توجه به پیش بینی اداره ی هواشناسی باید زودتر به سمت شهر انزلی حرکت می کردند اما تیم صبا هم در این موضوع مشکلات خاص خود را داشت و بر طبق برنامه ریزی های خود ، متاسفانه کمی دیرتر به طرف انزلی حرکت کردند اما آن چه واقعیت موضوع است ، این که تیم صبا در شهر قزوین گرفتار بارش برف شدید شد و با توجه به استعلام گرفته شده امکان آن وجود نداشت که حتی تا ۲۴ ساعت بعد هم به طرف انزلی حرکت کند .
همان گونه که مدیر عامل ملوان هم گفت ، سلامت اعضای کادرفنی و بازیکنان تیم ها قطعاً مهم تر از برگزاری بازی می باشد .

telegram

0 replies on “تحقیقات لازم در مورد لغو بازی ملوان و صبا انجام شد”

  • blank
    فرهاد مجیدی
    9 بهمن 1396 at 9:47 ب.ظ

    کشتی بچه ی مردم رو آقای محمودزاده . متاسفانه تیم صبا دیرراه افتادند !!!!! راستی ایشون رییس کمیته ی نقل و انتقالات فوتبال هستند چه ربطی داره ایشون وارد این مبحث شدن ،،، واقعاً هیچ چیز سر جای خودش نیست .

نوشته‌های تازه

تیر 1403
ش ی د س چ پ ج
 1112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
0607080910  

بایگانی‌ها