اخبار کوتاه از ملوان

تمرین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی صبح امروز زیر نظر نادر دست نشان سرمربی تیم فوتبال ملوان در زیر بارش شدید باران و در یک هوای بسیار سرد پیگیری شد .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی باشگاه ملوان ؛ تمرین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی صبح امروز جمعه از ساعت ۱۱ صبح زیر نظر نادر دست نشان سرمربی این تیم در زمین اختصاصی مجموعه ی ورزشی حسن رود نیروی دریایی در زیر بارش شدید باران و در یک هوای بسیار سرد پیگیری شد .

* یک بازیکن تستی در تمرین صبح امروز تیم فوتبال ملوان حضور یافت که با نظر کادرفنی این بازیکن برای تست به تیم فوتبال ملوان ( ب ) معرفی شد .
* محمد پوررحمت الله به دلیل سرماخوردگی با صلاحدید کادرفنی و پزشکی در تمرین گروهی امروز شرکت نکرد و به استراحت پرداخت .
 * حجت صدقی که به دلیل مصدومیت از ناحیه ی کمر قادر به همراهی بازیکنان ملوان نمی باشد ، در تمرین روز جمعه با لباس شخصی حضور یافت .
 * علی عابدی و حسین کیانی در تمرین صبح امروز به شکل اختصاصی زیر نظر مربی بدنساز به تمرین پرداختند .
 * امین جهان کهن به دلیل کار شخصی در تمرین امروز تیم فوتبال ملوان غایب بود .
 * تمرین صبح امروز تیم فوتبال ملوان بندرانزلی به دلیل بارش شدید باران و آب گرفتگی زمین شماره ی یک مجموعه ی ورزشی حسن رود نیروی دریایی با صلاحدید کادرفنی در زمین شماره ی دو پیگیری شد .
* بازیکنان تیم فوتبال ملوان در تمرین امروز ابتدا بدن های خود را زیر نظر احمد احمدی مربی بدنساز تیم فوتبال ملوان گرم کردند و سپس تمرینات ترکیبی حمله به دروازه را در دستور کار داشتند .
* بخش پایانی تمرین امروز تیم فوتبال ملوان بندرانزلی نیز به بازی فوتبال در زمین کوچک بر اساس اهداف تاکتیکی اختصاص داشت .

telegram

0 replies on “اخبار کوتاه از ملوان”

  • blank
    فرهاد مجیدی
    7 بهمن 1396 at 12:05 ق.ظ

    به خاطر خدا و مردم انزلی و طرفداران غیربومی عزیزمون هم که شده این بازی رو ببرین ، پریشب منچستر با از خود گذشتگی هافبک ها و فورواردهاش چهار گل زد ، متاسفانه بعضی از بازیکن ها خودخواهانه فرصت های گل رو حتی تک به تک از دست میدن .

نوشته‌های تازه

تیر 1403
ش ی د س چ پ ج
 1112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
0607080910  

بایگانی‌ها