آینده ی ملوان همیشه روشن است

من به عشق هواداران به ملوان آمدم که تماشاگران پرشوری دارد .

نادر دست نشان در پایان دیدار برابر بادران تهران ، اظهار داشت : اعتراضی به داور نداشتیم و اعتراض پیش آمد . داور خوب و جوانی بود و چند اشتباه داشت و فکر می‌کنم اشتباهتش به ضرر ما تمام شد ولی از داوری راضی هستیم . دو صحنه به نفع ما پنالتی نگرفت و شجاعت داور و رییس کمیته ی داوران ستودنی است . داور بی طرف بود .

او ادامه داد : بازی سنگینی بود و تیم بادران تیم پرمهره و ایده آلی بود اما بازیکنان ما امروز فوتبالی را بازی کردند که اگرشانس های ما به گل تبدیل می شد بیشتر از پنج یا شش موقعیت گلزنی داشتیم . از هواداران مان تشکر می‌کنم .

دست نشان افزود : آینده ی ملوان همیشه روشن است ، چون همیشه با عشق روشن می‌‌ماند . مشکلات مالی بدجور گریبان تیم ما را گرفته است . امیدواریم استاندار ، فرماندار ، وزیر ورزش و رییس فدراسیون فوتبال که می‌توانند به ملوان کمک کنند ، ملوان را زنده نگه دارند تا فوتبال زنده بماند . همان طور که بعضی ها در برنامه های شان می‌گویند ، پرسپولیس و استقلال سرحال باشند تیم ملی ما خوب است ؛ هر زمان ملوان ، نفت آبادان ، نساجی مازندران ، ابومسلم ، برق شیراز تیم‌های ریشه دار سرپا باشند فوتبال ما پویا است . بازیکنانی همانند سیروس قایقران که امروز روز تولدش بود از تیم‌هایی مانند ملوان پویا شدند .

سرمربی ملوان درباره ی مشکلات مالی بیان داشت ، امیدوارم فکر اساسی شود ، وزیر ورزش با رییس منطقه ی آزاد که در خاک انزلی دارد امکانات را استفاده می‌کند ، مذاکره کند تا فقط دریافتی پارکینگ منطقه ی آزاد انزلی که ورودی هر ماشینش ۵ هزار تومن است را به ملوان بدهند تا برای ملوان خرج کنند . گمرک انزلی عوارض کامیون ها را برای باشگاه خرج کند تا مردم انزلی که رنج می‌برند ، از امکاناتش هم استفاده کنند . امیدوارم این اتفاق بیفتد و مسوولین به فکر ریشه ی فوتبال ایران باشند که ملوان یکی از بزرگ ترین هاست .

من به عشق هواداران به ملوان آمدم که تماشاگران پرشوری دارد . با تمام وجود تا آخرین لحظاتی که روی کاغذ به صعود امید داریم ، تلاش می‌کنیم ، مردم انزلی‌ زندگی‌شان ملوان است ، در ۳ بازی برگشت لیگ بازیکنان ملوان دیگر آن استرس و ترس از تماشاگران خودی را ندارند ، خوشبختانه فوتبال خوبی هم بازی می‌کنند ، این نتیجه ی عشق تماشاگران است . هواداران هم نمی‌خواهند به ملوان هجمه وارد کنند ، بلکه ملوان را دوست دارند ، ما ۶-۷ بازی را به خاطر استرس بازیکنان از تماشاگران خودی از دست دادیم اما اکنون وضعیت مان بهتر می‌شود . این قوی سپید در حال صعود به آسمان‌هاست .

نقل از : "سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی"

telegram

نوشته‌های تازه

تیر 1403
ش ی د س چ پ ج
 1112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
0607080910  

بایگانی‌ها