نصیری : باید ۷۵ هزار دلار به پاشنکو بدهیم اما شرایط مالی مطلوبی نداریم

سرپرست باشگاه ملوان بندرانزلی گفت که این باشگاه به پرداخت ۷۵ هزار دلار به دروازه‌بان سابق ملوان محکوم شده ، اما این باشگاه شرایط مطلوبی از لحاظ مالی تجربه نمی‌کند .

مهران نصیری درباره ی پرونده ی شکایت پاشنکو ، دروازه‌بان سابق مولداویایی ملوان بندرانزلی از این باشگاه اظهار داشت : وقتی بازیکن خارجی به تیم‌های ایرانی می‌آید ، نوع قرارداد با او باید با قرارداد بازیکنان ایرانی متفاوت باشد ، چون بازیکنان خارجی به فیفا متصل هستند و می‌توانند حق خود را از کنفدراسیون جهانی فوتبال بگیرند . پاشنکو از ملوان شکایت کرده و نامه ی او به باشگاه ارسال شده است . باید پیگیری کنیم و ببینیم چه اقداماتی در این خصوص باید انجام شود .

وی با اشاره به شرایط مالی بد باشگاه ملوان ادامه داد : باشگاه ملوان به پرداخت 75 هزار دلار در این پرونده محکوم شده است که باید آن را بررسی کنیم . او در دو مرحله از ما شکایت کرده است . در مرحله ی اول او از ملوان شکایت کرد و سپس به باشگاه بازگشت . پس از این که ملوان را ترک کرد ، دوباره به فیفا شکایت کرد که این 75 هزار دلار به شکایت اول او مربوط است .

سرپرست باشگاه ملوان بندرانزلی در پاسخ به این پرسش که آیا این باشگاه پرونده ی دیگری هم به خاطر بدهی به بازیکنان یا مربیان خارجی دارد یا خیر ، خاطرنشان کرد : دراگان اسکوچیچ هم در فدراسیون فوتبال پرونده‌یی دارد که هنوز نامه‌یی در این خصوص برای ما ارسال نشده است . اکنون باشگاه از لحاظ مالی شرایط مطلوبی را تجربه نمی‌کند ، وگرنه با طلبکاران جلسه‌یی برگزار کرده و به تعهدات باشگاه عمل می‌کردیم .

نصیری با بیان این که مبلغی از قرارداد اعضای تیم ملوان با تلاش نماینده ی انزلی در مجلس شورای اسلامی پرداخت شده است ، تصریح کرد : بازیکنان ما مدت زیادی بود پولی نگرفته بودند که بخش کوچکی از قرارداد آن ها پرداخت شد . اعضای کادر اداری باشگاه هم مدت زیادی است که مبلغی از باشگاه دریافت نکرده‌اند .

"خبرگزاری تسنیم"

telegram

0 replies on “نصیری : باید ۷۵ هزار دلار به پاشنکو بدهیم اما شرایط مالی مطلوبی نداریم”

 • blank
  حجت
  27 دی 1396 at 9:10 ب.ظ

  واقعا خجالت آور است ! یک برند پرافتخار کشوری و حتی آسیایی مثل ملوان با نیم قرن سابقه به چه روزی افتاده !؟ – چه قدر استرس و بحران …؟! – چرا نصیری با گرفتن یک وام بانکی 2- 3 میلیاردی به این استرس ها و بحران ها خاتمه نمی دهد تا بعد سرفرصت به دنبال اسپانسر یا تامین منابع اقتصادی باشد ؟ – چرا این قدر به اعتبار تیم لطمه وارد می کنید ! اگر وضعیت باشگاه به همین صورت باقی بماند ، حتی اگر ملوان روحیه و توان و فرصت صعود بیابد ، هرگز تاج و فدراسیون نشین ها اجازه ی صعود به لیگ برتر به ملوان نخواهند داد !

 • blank
  احسان
  29 دی 1396 at 11:09 ق.ظ

  در شرایطی که قیمت یک مغازه داخل شهر 2-3 میلیارد قیمت دارد و معامله می شود ، عجیب است که یک باشگاه فرهنگی- ورزشی معتبر و پرآوازه یی مثل ملوان 2 میلیارد اندوخته و پس انداز ندارد !؟- وجود مدیران قوی ، دل بزرگ و جسور در یک چنین مواقعی می تواند معجزه کند و تیم را از بحران خارج کند .

نوشته‌های تازه

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 11
12131415161718
19202122232425
26272829010203
04050607080910
11  

بایگانی‌ها