دست نشان : دنیامالی برای باشگاه ملوان نعمت بود اما قدرش را ندانستند

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت : با مشکلات و شرایطی که ملوان انزلی دارد ، در این تیم معجزه می‌کنیم .

نادر دست نشان در مورد پیروزی مقابل اکسین گفت : بازی سنگین و خوبی بود . اکسین تیم پرمهره‌یی است و از نظر امکانات مالی هم جزو بهترین‌ تیم‌ها است ، مربی و بازیکنان خوبی دارد . در این بازی دو نفر از بازیکن خوب مان یعنی مهدی کربلای و مهیار زحمتکش غایب بودند . بازی در هوای سرد و زمین لغزنده سخت بود .

وی افزود : اکسین در حفظ توپ موفق بود اما ما با آنالیزی که از آن ها داشتیم ، توپ‌های آن ها را خوب قطع می‌کردیم ، در نیمه ی اول یک شوت خوب زدند که دروازه‌بان ما توپ را به خوبی مهار کرد ، در نیمه ی دوم هم آن ها یک فرصت گلزنی خوب داشتند که باز هم مدافعان و دروازه‌بان ما اجازه ی باز شدن دروازه را به حریف ندادند . ما بازی فوق‌العاده‌یی را انجام دادیم و به غیر از گلی که زدیم ۳-۴ موقعیت گلزنی خوب هم داشتیم . بازیکنان عملکرد خوبی داشتند و بازیکنان جدید هم که به تیم ما ملحق شدند ، نمایش خوبی را ارایه کردند .

دست‌نشان در مورد علت غیبتش در نشست خبری بعد از بازی به خاطر دلخوری گفت : دلخور نبودم اما در بازی قبلی که مقابل مس رفسنجان باختیم ، علی سامره خودش به نشست خبری نرفت و دستیارش را فرستاد که خبرنگاران هم این نشست را تحریم کردند و معترض شدند که چرا سامره نیامده است . البته در انزلی خبرنگار زیاد نداریم ، بیشتر سایت‌ها هستند که این اخبار را می‌زنند . جالب است که همین سایت‌ها نوشتند : نشست خبری دست‌نشان را تحریم کرده‌اند . در حالی که من اصلاً به سالن نشست نرفته بودم و در رختکن حضور داشتم و خبرنگاران به خاطر غیبت سامره نشست را تحریم کردند ، من هر وقت تیمم بازنده هم بوده پاسخگوی رسانه و خبرنگاران بوده‌ام اما به خاطر آن اتفاق من هم به سالن نشست خبری نرفتم تا تحریم این دوستان ادامه پیدا کند ! 

وی در مورد مشکلات باشگاه گفت : با شرایط و مشکلاتی که ملوان دارد ، همه دست‌اندرکاران باشگاه و بازیکنان و کادرفنی معجزه می‌کنند . هیچ‌وقت ملوان چنین شرایط بدی نداشته است . ما برای تامین هزینه‌های تمرین و مسابقات‌مان هم مشکل داریم . مدیرعامل باشگاه و آقای خسته‌بند نماینده ی محترم مردم شهر در تلاش هستند تا مشکلات حل شود . احمد دنیامالی برای باشگاه ملوان نعمت بود اما قدرش را ندانستند . بروید ببینید چرا دنیامالی از ملوان رفت . قدر مدیری مثل دنیامالی را ندانستند .

دست‌شان افزود : ملوان تیم بزرگی است ، مشکلاتی که این باشگاه دارد ، در شان چنین تیم بزرگی نیست . ملوان تماشاگران عاشق بسیاری دارد اما بارها گفته‌ام ، ۷-۸ نفری هستند که نمی‌شود هیچ‌جور آن ها را کنترل کرد و ممکن است همین افراد باعث شوند ملوان آسیب ببیند .

سرمربی ملوان در مورد دیدار هفته ی آینده با بادران تهران گفت :‌ بادران یکی از تیم‌های خیلی خیلی خوب لیگ است و حداقل شایستگی چنین تیمی حضور در لیگ برتر است . اما ما هم ملوان هستیم . ما در بازی رفت بد آوردیم و پیروز نشدیم . اما جالب است که وقتی بادران در بازی رفت در ۲-۳ صحنه نتوانست گل بزند ، برخی نوشتند ملوان خوش‌شانس بود که نباخت در حالی که مدافعان و دروازه‌بان ما هنرنمایی کردند که دروازه ی ملوان باز نشد ، اسم این شانس نیست . این بادران بود که خوش‌شانس بود که پنالتی ما گل نشد و پنالتی حریف تبدیل به گل شد و گل مساوی را زدند ، ما در تهران برای پیروزی به رویارویی بادران می‌روم هرچند می‌دانم بادران تیمی است که برای رسیدن به صدر جدول تلاش می‌کند ، ما هم نمی‌خواهیم از قافله  ی مدعیان صعود عقب بمانیم .

"خبرگزاری فارس"

telegram

 

0 replies on “دست نشان : دنیامالی برای باشگاه ملوان نعمت بود اما قدرش را ندانستند”

 • blank
  سیاوش
  26 دی 1396 at 9:45 ق.ظ

  ملوان بندرانزلی از دیرباز این مشکلات مالی را داشته است ، حتی تا آن زمان که من به خاطر دارم . حدود سی و اندی سال پیش ، اکنون که ما بستر و توانایی اقتصادی خوبی در اختیار نداریم و حتی امواج منفی و منفعت طلبانه از درون و حتی از بیرون به گوش می رسد ، باید از خود سوال کنیم – ملوان در کدام زمان از تاریخ پرافتخارش را در ثروت و نعمت بوده است ؟ مگر سرخ آبی پایتخت با کارهای زیر بنایی تیم شده اند ؟ خیر آن ها ثروت دارند ، پول دارند و منابع متعدد دارند که مشکلات تیم را برطرف می کنند و این را همه می دانند . اما ملوان تیمی دیگر است . ملوان بدون پول افتخاراتی کسب نموده است که هرگز آنان با آن شرایط قادر به کسب آن نبوده و نیستند . من قبلا” گفته ام و اکنون هم می گویم ، باید بستری فراهم نمود که ملوان را حتی در این شرایط سخت یاری نمود . تا روزی بدخواهان و زیاده اندوزان که ملوان را در انحصار خود خوانده اند برای همیشه به زباله دان تاریخ ریخته شوند . وظیفه ی من در این زمان تنها یاری قوی سپید است . من دست از یاری قوی سپیدم نمی کشم . حتی اگر اوضاع بدتر از این نیز باشد .

 • blank
  رضا
  26 دی 1396 at 1:59 ب.ظ

  بله با همین نعمت از لیگ برتر به دسته یک سقوط کردیم !
  ای کاش دوستانش را هم با خودش می برد تا فضای نویی در هیات مدیره دمیده شود .
  الان هم سیاسی کاری ، شما بخوان ؛ باندبازی و جناح کاری که علت اصلی وضع اسف بار کنونی ملوان بوده ، بر تیم حاکمه !
  نه آینده نگری ، نه نگاهی درست به تیم های پایه ، فقط روزمرگی آن هم به بدترین شکل ممکن !
  مشکل ما از روزی شروع شد که بومی گرایی ، از مربی گرفته تا بازیکن را کنار گذاشتیم …

تیر 1403
ش ی د س چ پ ج
 1112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
0607080910  

بایگانی‌ها