صعود جوانان ایرانی به اما و اگر کشید !

با دومین تساوی بدون گل جوانان ایرانی صعود شاگردان پورغلامی به اما و اگر کشید .

دومین دیدار جوانان ایرانی در رقابت های مقدماتی قهرمانی آسیا برابر اردن برگزار شد و تیم ایران علیرغم این که نمایش بهتری از حریفش داشت ، با تساوی بدون گل به کار خود پایان داد تا شرایط دشواری برای صعود داشته باشد .

رقابت های زیر 19 سال آسیا در شرایطی مرحله ی مقدماتی را پشت سر می گذارد ، که تیم جوانان ایران در گروه پنج این رقابت ها به همراه سوریه ، اردن و فلسطین برای رسیدن به مرحله ی نهایی که سال آینده در کشور اندونزی برگزار می شود ، رقابت می کنند ، اما نتایج دو بازی ابتدایی صعود ایران به مرحله ی بعدی رقابت ها را در هاله یی از ابهام قرار داده است . حالا شاگردان فرهاد پورغلامی برای صعود به عنوان تیم اول باید منتظر نتیجه ی دو تیم سوریه و اردن باشند که با انجام دو بازی ابتدایی چهار امتیازی هستتند و باید چشم به دیدار این دو تیم در روز پایانی داشته باشند که مقابل فلسطین بازی خواهند کرد .

جوانان ایرانی در دیدار روز اول برابر سوریه به تساوی یک بر یک دست یافتند و در دیدار دوم برابر اردن به تساوی بدون گل دست یافتند ؛ حالا شاگردان پورغلامی برای صعود به عنوان تیم اول باید فلسطین را با تفاضل گل بهتر از رقبا شکست دهند و امیدوار باشند که سوریه و اردن هم به تساوی دست یابند تا شاگردان پورغلامی اول شوند و به عنوان تیم اول به مرحله ی بعد راه یابند .

در پایان این مرحله از رقابت ها که در 10 گروه برگزار می شود ، 10 تیم به عنوان تیم اول به مرحله ی بعد صعود می کنند و 5 تیم برتر هم به همراه اندونزی که میزبان است ، 16 تیم مرحله ی نهایی را تشکیل می دهند که قرار است سال آینده در این کشور برگزار شود و باید ببینیم در نهایت شاگردان پورغلامی که به نظر می رسید در گروه آسانی هم قرار گرفته اند ، می توانند جواز صعود به مرحله ی نهایی را به دست بیاورند یا دست خالی به کشور بازخواهند گشت .

"ورزش سه"

telegram

0 replies on “صعود جوانان ایرانی به اما و اگر کشید !”

 • blank
  حجت
  16 آبان 1396 at 8:58 ق.ظ

  پورغلامی و تیمش اگر برابر تیم های ژاپن ، کره جنوبی ، ازبکستان بازی داشتند چه کار می کردند ؟ برای موفقیت تیم باید یک مربی از نوع کی روش استفاده نماییم .

 • blank
  mehranneusha
  16 آبان 1396 at 9:57 ق.ظ

  يادمه ، هفت هشت سال پیش که آقا فرهاد در هفته ی نهم لیگ 88-89 جایگزین احمدزاده ی استعفا کرده که به رغم اصرار دکتر پورنعمت ، مدیریت موفق اون سال ملوان ، حاضر به بازگشت به تیم نشد ، به عنوان سرمربی انتخاب شد … پس از چند هفته و کسب نتایج معمولی در مصاحبه یی گفت که فوتبال ، خم رنگرزی نیست …!
  و اما آقا فرهاد ، از شما بعید بود که در این زمان کم ، چنین مسوولیتی رو قبول کنی …!؟

 • blank
  محمود
  17 آبان 1396 at 5:46 ب.ظ

  این مطلب از طرف مربیانی (به خصوص سرخابی های تهران) که انتخاب فرهاد براشون گران تمام شده تنظیم شده ، بقیه ی گروه ها راببینید ، متوجه میشید که سخت ترین گروه همین گروهه ، بعضی گروه ها ۵ تیمی هستند و حداقل دو‌تیم نخودی اند !

نوشته‌های تازه

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 11
12131415161718
19202122232425
26272829010203
04050607080910
11  

بایگانی‌ها