فاجعه‌یی که در بازی نساجی – ملوان اتفاق نیفتاد (عکس)

شهریار مقانلو ، مهاجم ملوانی ها در دیدار روز گذشته ی این تیم برابر نساجی قایم شهر به میدان رفت . او در صحنه یی از بازی می توانست با حرکت خطرناک خود فاجعه یی به بار بیاورد که این اتفاق نیفتاد .

در دیدار حساس روز گذشته بین ملوان و نساجی ، تیم مهمان پس از عقب افتادن از حریف خود سراپا حمله شد تا شاید بتواند بازی را به تساوی بکشاند . آن ها در حملات خود یکی از گل های خورده را نیز جبران کردند . حساسیت این بازی و سه امتیاز آن باعث شده بود تا بازیکنان انزلیچی با تمام توان راه دروازه ی حریف را در پیش بگیرند . بازی آن ها با تمام توان باعث شد تا در صحنه هایی از بازی بازیکنان این تیم بی مهابا با حریف رو به رو شوند و هیچ ترسی از به انجام رساندن بازی فیزیکی نداشته باشند . 

یکی از آن صحنه ها ، اتفاق رویارویی شهریار مقانلو مهاجم ملوانان با مجتبی روشنگر دروازه بان تیم نساجی بود . اتفاقی که چیزی نمانده بود تا با خطای مهاجم سپیدپوش فاجعه یی به بار بیاورد و گلر قایم شهری ها را خانه نشین کند که با چاشنی خوش شانسی این اتفاق نیفتاد ؛ اما سزای مهاجم ملوانان خروج از میدان بود که خیلی سریع توسط داور این اتفاق افتاد و مهاجم تازه به میدان آمده و تعویضی بندرنشینان ، تنها دقایقی پس از حضور در میدان ، راه رختکن را در پیش گرفت . شهریار مقانلو که فصل قبل برای پیکان بازی می کرد ، تنها اخراجی این بازی حساس بود . 

پس از مشاهده ی این تصویر همه ی فوتبالی ها به یاد مصدومیت معروف و سنگین علی دایی می افتند . مهاجم جوان آن روزهای تیم ملی در بازی های آسیایی 94 هیروشیما با خطایی اینچنینی توسط دروازه‌بان تیم ملی بحرین رو به رو شد و با طحال پاره آن بازی را به اتمام رساند و تا ماه ها از میادین دور بود . 

(عکس : یاسین رحمان زاد)

"ورزش سه"

telegram

نوشته‌های تازه

تیر 1403
ش ی د س چ پ ج
 1112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
0607080910  

بایگانی‌ها