واکنش محمودزاده به حواشی دیدار آلومینیوم اراک – نفت مسجدسلیمان

مسوول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول به حاشیه‌های دیدار آلومینیوم اراک و نفت مسجدسلیمان واکنش نشان داد .

فریبرز محمودزاده در خصوص حواشی دیدار تیم‌های آلومینیوم اراک و نفت مسجدسلیمان و پیدا شدن سرنگ در رختکن تیم میهمان ، اظهار داشت : با توجه به تصاویری که در برنامه ی تلویزیونی نشان داده شد ، من و حبیب‌الله شیرازی (ناظر بازی) در جریان دیدار دو تیم آلومینیوم اراک و نفت مسجدسلیمان در استادیوم حضور داشتیم و در لحظه ی فیلمبرداری از سرنگ‌های موجود در رختکن تیم نفت مسجدسلیمان ، حبیب‌الله شیرازی در رختکن این تیم حضور داشته و تاکید کرده است ، در آن لحظه هیچ یک از عوامل تیم نفت در رختکن حضور نداشته‌اند . عدم حضور عوامل تیم نفت نشان می‌دهد ، امکان دارد هر اتفاقی پس از خروج آن‌ها از رختکن افتاده باشد .

وی ادامه داد : من و حیدر بهاروند (مسوول سازمان لیگ) بر پاکی فوتبال تاکید می‌کنیم و قطعاً برای این موضوع ، پرونده تشکیل خواهیم داد و به کمیته ی انضباطی و کمیته ی اخلاق ارسال خواهیم کرد . جا دارد این جا از دکتر نوروزی (رییس فدراسیون پزشکی ورزشی) هم تشکر کنم که بیش از دو فصل است آمار بسیار خوبی در لیگ دسته اول دارند و هر هفته در یک بازی تست دوپینگ می‌گیرند . در هفته ی گذشته نیز این تست دوپینگ در دیدار ملوان و مس کرمان گرفته شده است . دکتر نوروزی قول‌داده‌اند این پیگیری‌ها را تا آخر فصل داشته باشند و با جدیت پیگیر این موضوع باشند . 

مسوول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول در ادامه تصریح کرد : صحنه‌هایی که در برنامه ی لیگ یک نشان داده شد ، ابهاماتی را در ذهن برخی‌ها ایجاد کرد ، اما ما در سازمان لیگ برای اتفاقات این دیدار پرونده تشکیل خواهیم داد و تا رسیدن به نتیجه ، این موضوع را پیگیر خواهیم شد . 

"خبرگزاری تسنیم"

telegram

نوشته‌های تازه

تیر 1403
ش ی د س چ پ ج
 1112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
0607080910  

بایگانی‌ها