از کنایه‌ها تا گلایه‌های نظرمحمدی

سرمربی سپیدرود که هفته ی گذشته در پلانی جالب توجه با اعلام استعفا به جنگ ناکامی در دربی گیلان رفته بود ، بعد از پیروزی این هفته مقابل نفت آبادان آن را به بازیکنان تیمش تقدیم کرد .

علی نظرمحمدی ، سرمربی جوان سپیدرود که در پایان دیدار جام حذفی مقابل ملوان و شکست در دربی گیلان استعفای خود را اعلام کرده بود ، با رد آن دیروز توانست بار دیگر نیمکت این تیم را تجربه کند و در پایان یک پیروزی شیرین را جشن گرفت .

نظرمحمدی با حضور در نشست خبری در خصوص این بازی گفت : بابت این برد شیرین به بازیکنانم تبریک می‌گویم و آن را به بازیکنان و خانواده‌شان تقدیم می کنم .

سرمربی سپیدرود در ادامه در کنایه‌یی با اعلام این که جلال چراغپور در دو روز اخیر به دلیل کسالت در کنار آن ها نبوده ، نسبت به صحبت‌هایی که در خصوص نتیجه ی مثبت تغییرات کادرفنی و اضافه شدن چراغپور و نقش او در این پیروزی واکنش نشان داد : از تمام اعضای کادرفنی تشکر می‌کنم و خصوصاً آقای جلال چراغپور که طی 48 ساعت اخیر به دلیل کسالت در کنار ما نبودند .

وی ادامه داد : بازی خوبی بود و در 15 دقیقه ی ابتدایی با بازی تهاجمی دفاع حریف را تحت فشار قرار دادیم و نتیجه هم داد . در مرکز زمین هم بازی خوبی ارایه دادیم و مانع شکل گیری حملات آن ها شدیم . ما چند بازیکن دونده و جنگنده را در میانه ی میدان به کار گرفتیم و روند خوبی را در سه هفته ی گذشته پشت سر گذاشتیم و 7 امتیاز در لیگ برتر گرفتیم و خدا را شکر که به ما عزت داد و به نتیجه رسیدیم .

نظرمحمدی در خصوص جوان گرایی تیمش گفت : ایمان داشته باشید با ثبات تیم در هفته‌های آینده جوانان تاثیرگذاری را در ترکیب تیم خواهید دید . حتماً به بازیکنان هشدار دادم که با هر لغزش آن ها از این پتانسیل سود خواهم برد و تبعات آن را هم خواهم پذیرفت . مطمئناً آن ها بازی به بازی بهتر خواهند شد . خوشبختانه امروز بازیکنان جوان خوب کار کردند و دستم را باز گذاشتند تا در آینده بیشتر روی آن ها تکیه کنم .

سرمربی سپیدرود در واکنش به این که بعد از اعلام پنالتی برای نفت نگران نتیجه ی بازی و تغییر شرایط آن نشدید ، گفت : ضمن این که از سیدمحمد حسینی بابت مهار پنالتی و دیگر حرکات او تشکر می‌کنم که معتقدم اصلاً نباید این پنالتی اعلام می‌شد . اصلاً پنالتی نبود و تنها به خاطر فشار کادرفنی نفت آبادان این ضربه اعلام شد اما خوشبختانه دروازه‌بان ما آن را مهار کرد . اگر خستگی ناشی از جدال 120 دقیقه یی ما را اذیت نمی‌کرد ، می‌توانستیم بیشتر هم گل بزنیم .

نظرمحمدی در پاسخ به انتقاداتی در خصوص عملکرد مدافعان این تیم و پنالتی‌های پیاپی که می‌دهند ، گفت : هر بازیکنی پست مشخصی دارد و مطمئناً پویا نزهتی با توجه به پست‌اش نمی‌تواند به ضرر تیم ما پنالتی بدهد و سیداحمد آهی و سیدهادی موسوی به خاطر نزدیکی به دروازه بیشترین سهم را در دفع توپ دارند و با توجه به پست‌شان احتمال پنالتی دادن هم وجود دارد . من اعتقاد دارم که بازیکن باید در محوطه ی جریمه بی مهابا تکلی نزند اما نمی‌توان به آن خرده بگیریم و در خصوص بازی امشب هم بازیکن برزیلی نفت هم گفت خطای پنالتی نبود .

سرمربی سپیدرود در خصوص این که مالکیت توپ و پاسکاری زیادی در این دیدار به نمایش نگذاشتند ، گفت : دلیل این که ما نتوانستیم پاس‌های زیادی بدهیم ، به این خاطر بود که بازیکن میانی نفت پرس شدیدی را در نظر گرفته بودند . دستور انتقال سریع دفاع به حمله داشتیم و عمق دفاع نفت را در نظر داشتیم و همین مساله باعث شد تا به پاس‌های کوتاه فکر نکنیم .

وی ادامه داد : کار کردن در تیم‌های پرطرفدار همیشه شما را تحت فشار می‌گذارد ، هواداران ما هم فراموش کرده‌اند که ما تیم تازه وارد هستیم و فکر می‌کنند ما تیم متمول هستیم و می‌توانیم همانند نفت آبادان مهره ی یک و نیم میلیاردی داشته باشیم ، مثل کرار و یک میلیارد و هشت میلیونی مثل شیمبا و یک میلیاردی مثل دسوزا ! کل قرارداد بازیکنان ، کادرفنی و عوامل اجرایی ما حدود 5 میلیارد و اندی است که اندازه ی 5 بازیکن خارجی طراز اول نفت است . اگر کادرفنی را تحت فشار قرار دهیم و بخواهیم بازیکنانی که دوست داریم در ترکیب باشند ، مطمئناً شرایط سخت می‌شود . اگر هوادار مشکلی دارد ، باید سلسله مراتب را رعایت کند و با انتقال به کانون هواداران آن ها را به ما بگوید . اما اینجا شرایط به گونه‌یی است که هوادار با حضور در رختکن به دنبال انتقاد از ماست و اگر این تحت فشار قرار دادن ادامه داشته باشد ، من این را می‌گویم که آینده ی داماش در انتظار سپیدرود خواهد بود .

نظرمحمدی در پایان در واکنش به سوالی در خصوص این که جایگاه واقعی و حقیقی جلال چراغپور در کادرفنی این تیم چیست نیز گفت : با توجه به این که آقای روانخواه از تیم جدا شد ، ما نیاز داشتیم به یک طراح و کسی که آنالیز خوبی از حریفان در اختیار ما قرار دهد تا ما با توجه به داشته‌های تیم تصمیم گیری کنیم . آقای جلالی به عنوان مدیرفنی در کنار تیم هستند و در طول هفته در تمرینات حضور دارند و هر زمان که کادرفنی نیاز ببیند ایشان کفش کار می‌پوشد ، به زمین می‌آید و هر وقت نیاز نباشد از دور نظاره خواهند کرد . در 48 ساعت گذشته ایشان کسالتی داشتند که در کنار سپیدرود نبودند و ان شالله از فردا که تمرین ریکاوری هست در کنار ما خواهد بود و جا دارد از ایشان هم تشکر کنم که در تمرین روزهای دوشنبه و سه شنبه در کنار ما بودند . امروز هم در بین دو نیمه از طریق تلفن با هم در تماس بودیم و نکاتی که لازم بود را در اختیار ما قرار دادند .

"ورزش سه"

telegram

نوشته‌های تازه

تیر 1403
ش ی د س چ پ ج
 1112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
0607080910  

بایگانی‌ها