کی‌روش : چرا در ایران ما را تحسین نمی‌کنند ؟

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت : دیدارتیم های ملی ایران و کره درست است که جنگ نبود اما به واقع یک مبارزه ی فوتبالی را از دوتیم را شاهدبودیم .

کارلوس کی روش پس از کسب تساوی تیم های ملی فوتبال ایران و کره ابتدا از هواداران کره یی به دلیل حضورگسترده در ورزشگاه و تشویق های بی امان تیم شان قدردانی کرد و افزود : امشب یک مبارزه ی فوتبالی که بسیار جذاب بود را از سوی دو تیم شاهد بودیم .

وی با اشاره به این که در این دیدار او و تیمش به واقع خسته شدند ، اظهارداشت : تنها دلیل خستگی من و بازیکنانم ، بازی بازیکنان کره بود که بسیار خوب بودند .

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت : کلمات آخر من برای بازیکنانم است ، چرا که تیم بسیار جوانی داشتیم که چند بازیکن تجربه ی اول شان بود .

کی روش تصریح کرد : شاهد اتفاق فوق العاده یی بودیم وقتی یکی از بازیکنانم اخراج شد ، سایر بازیکنانم به هیچ وجه کم نیاوردند و به بازی خودشان ادامه دادند ، از  این روبه تمامی آنان تبریک می گویم .

وی ادامه داد : بعد از بازی بسیار زیبای تیم کره جنوبی برای اولین بار در 36 سال سابقه ی فوتبالی ام از یک بازیکن درخواست پیراهن کردم . بازیکن کره یی که درخواست پیراهن کردم ، بازیکن خوبی بود و نام او سونگ بود .

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد : امیدوارم هستم حداقل جهان فوتبال به عملکرد تیم خوب ایران که فوتبال زیبایی نشان می دهد ، احترام بگذارد . این تیم با توجه به در نظر گرفتن شرایط و امکانات لازم به این واقعیت رسیده و این در حالی است که در خانه این تحسین صورت نمی گیرد .

وی در پاسخ به این سوال که دلیل ناراحتی اش درکنار زمین چه بود ، گفت : عصبانی نشدم ، در طول این بازی فقط خواستم تلاش کنم بازیکنان تمرکز لازم را داشته باشند و فرصت های به دست آمده را از دست ندهند . این مساله باعث شد یک فوتبال کامل را به نمایش بگذاریم و این تنها کاری بود که می توانستیم انجام دهیم .

خبرنگارکره یی از کی روش پرسید ، به نظر می رسد خسته هستید ، دوست دارم نظرتان را راجع به دیدار بعدی ایران و کره بگویید ، اظهارداشت : دردرجه اول باید به عملکرد تیم سوریه در طول این رقابت ها تبریک بگویم ، این کشور درگیر مسایل داخلی است و شرایط دشواری دارد اما آنان عملکرد خوبی داشتند به هیچ عنوان از برد سوریه شگفت زده نیستم ، بازی گذشته این تیم را دیده بودم . 

کی روش ادامه داد : ما درهیچ کدام از بازی های مان همان طور که در این دیار جشن نگرفتیم ، جشن نگرفتیم و به طور قطع در دیدار برابر سوریه نیز محکم بازی خواهیم کرد تا هدف خود در جریان این رقابت ها را به موفقیت تبدیل کنیم .

وی با اشاره به دیدار نخست تیم ملی کشورمان برابر تیم ملی سوریه بیان‌ کرد : بازی اولی که مقابل سوریه انجام دادیم ، در زمین پرآب برگزار شد و انگار دراستخر بازی می کردیم ، در آنجا به نمایندگان ای.اف.سی و کمیته ی برگزارکننده ی مالزیایی اعتراض خود را اعلام کردیم اما دربازی برگشت به طورحتم یک بازی خوب و تماشایی خواهیم کرد .

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در خاتمه بار دیگر از هواداران خوب کره یی که به خوبی تیم شان را تشویق می کردند ، تشکر کرد و گفت ، در شرایطی از بازی مجبور شدم یک تنه به آن ها بگویم که ساکت باشند . واقعاً فوق العاده بودند و به آنان تبریک می گویم .


"ورزش سه"

telegram

نوشته‌های تازه

بهمن 1402
ش ی د س چ پ ج
 1213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
05060708091011

بایگانی‌ها