دست نشان : با یک گل به خودی ، شیرازه ی تیم ما از هم پاشید

سرمربی ملوان بندرانزلی به حضور رییس هیات فوتبال استان البرز در دیدار تیمش مقابل اکسین را غیرقانونی دانست .

نادر دست‌نشان درباره ی شکست تیمش مقابل اکسین البرز در هفته ی دوم مسابقات لیگ دسته اول ، گفت : روز خوب ما نبود و با یک گل به خودی ، شیرازه ی تیم ما از هم پاشید . حریف هم از شرایط میزبانی استفاده کرد و بازی بسته‌ایی ارایه کرد . پس از زدن یک کرنر ، مدافعان ما هنگام دفع توپ دچار اشتباه شدند و دروازه ی خودمان را باز کردند . این هم بخشی از فوتبال است و باید بهتر بازی می‌کردیم . فکر می‌کنم نگرانی و ترس از شکست باعث شد بازیکنان نتوانند بازی خوب خود را ارائیه کنند و برنامه‌های تیمی را انجام دهند .

وی درباره ی داوری سعید رحیمی مقدم ، با بیان این که او یک پنالتی به نفع ملوان نگرفته است ، تصریح کرد : نباید در زمین حریف مورد این فشارها قرار بگیریم . رحیمی‌مقدم 10 دقیقه وقت اضافه گرفت ، اما در همین مدت هم بازیکن و دروازه‌بان آن ها دو بار به زمین افتادند و حداقل باید دو دقیقه به این 10 دقیقه اضافه می‌شد . چرا یک ثانیه هم به وقت تلف شده اضافه نکرد ؟ دوست داشتند من هم اعتراض می‌کردم تا من هم مانند سرمربی اکسین اخراج می‌شدم . مربی حریف با این که تیمش جلو افتاده بود ، اعتراض‌های شدیدی به داور می‌کرد . مثل این که اعتراض نیمکت تیم‌ها برای گرفتن حق خود فراگیر شده است .

سرمربی ملوان با اشاره به این که کمیته ی داوران مطمئناً دقت نظر بیشتری روی این اتفاقات دارد ، خاطرنشان کرد : رحیمی‌مقدم چند سال است که قضاوت می‌کند و داور خوب و جوانی است ، اما نباید برای یک داور بین تیم میهمان با میزبان تفاوتی باشد . داور باید شجاع باشد . آقای داور ! بازیکنان اکسین دو دقیقه روی زمین خوابیده بودند و تو حق مسلم تیمم را گرفتی ! می‌ترسی وقت اضافه بگیری ؟ تو باید به قانون عمل کنی و نباید کاری به این داشته باشی . کمیته ی داوران تلاش می‌کند داوران خوبی برای آینده تربیت کند و ما هم تابع هستیم ، اما از داوران انتظار داریم .

دست‌نشان در خصوص حضور رییس هیات فوتبال استان البرز در زمین مسابقه مقابل اکسین ، با بیان این که این اتفاق برای او بی‌سابقه بوده ، اظهار داشت : او تماشاگران ما را به اغتشاش کشاند . ما که نفهمیدیم او چه سمتی دارد و او را نمی‌شناختیم . این شخص حتی به خود اجازه داد که داخل زمین برود و با داوران صحبت کند . داور هم در این شرایط نمی‌داند چه کار کند . این اتفاقات در حالی رخ داد که هیچ کارتی هم گردن این شخص نبود . این که هواداران ما بطری پرتاب کردند ، چه کسی مقصر است ؟

وی ادامه داد : آقای محمودزاده ! شما باید دقت نظر داشته باشید . ما انتظار نداریم میزبان از هر ترفندی برای شکست میهمان خود استفاده کند . آقایان محمودزاده و بهاروند در سازمان لیگ باید این اتفاقات را بررسی کنند . زمانی که در هفته ی دوم این اتفاقات رخ می‌دهد ، مطمئناً در هفته‌های بعد این اتفاقات بیشتر خواهد شد .

دست‌نشان گفت : همه می‌دانند که ناظر مسابقه و داور چهارم اختیار تام دارند ، اما زمانی که رییس هیات فوتبال استان وسط زمین می‌رود ، سایر تیم‌ها هم یاد می‌گیرند . ما با این که شکست خوردیم ، به مربی و بازیکنان حریف تبریک گفتیم و مشکلی با آن ها نداریم . مشکل ما عدم رعایت قانون در برگزاری یک مسابقه است و باعث می‌شود دل‌نگران شویم .

سرمربی ملوان در خصوص دیدار هفته ی آینده این تیم مقابل بادران در بندرانزلی ، با تمجید از حریف خود به تسنیم گفت : فعلاً شرایط خوبی نداریم اما می‌توانیم روحیه ی بازیکنان را برگردانیم . بادران تیم بسیار خوبی است و امکانات ، مربی و بازیکنان بسیار خوبی دارد . ما هم ملوان هستیم و مطمئناً بازی موفقی پشت سر می‌گذاریم . مجبوریم فوتبال نابی بازی کنیم و شرایط خود را بهبود ببخشیم .

"خبرگزاری تسنیم"

telegram

0 replies on “دست نشان : با یک گل به خودی ، شیرازه ی تیم ما از هم پاشید”

  • blank
    فرهاد مجیدی
    25 مرداد 1396 at 2:45 ب.ظ

    آقای دست نشان تیم اصلاً بازی نمی کرد ، الکی فرافکنی نکن ، یه بار فیلم بازی رو ببین ، این عجله ی بی مورد در دفع توپ ضربه ی کرنر ، کاشته ها واسه چیه . چرا هر بازیکنی به خودش اجازه میده با داور برخورد داشته باشه ، تیم کاپیتان داره . معلومه هرکی به هرکیه . شما با دوماه تمرین این قدر باید مقتدرانه بازی کنی که تیم های دیگه وحشت کنن . تو باد برد اول خوابیدی ، فکر کردی اکسین رو راحت میبری . جهان کهن نمیتونه وسط زمین رو جمع کنه ، واسه همین نه خط حمله تغذیه میشد نه کمکی به دفاع میشد ، بازیکن دفاع ما از محوطه ی جریمه ی ما سانتر میکنه به تک مهاجم ما وسط سه تا دفاع حریف ، این شد تاکتیک ،،، ضعف خودته ، بعدشم یه خورده بذار تیم جا بیفته پسرت رو وارد بازی های آینده کن ، پس فردا از همین تیم میره قرارداد میلیاردی میبنده به ریش ما میخنده . حواست رو جمع کن ، صبر این تماشاگر اندازه داره . این یه پیشنهاده ، میخوای ناراحت باش میخوای پند بگیر .

نوشته‌های تازه

تیر 1403
ش ی د س چ پ ج
 1112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
0607080910  

بایگانی‌ها