شهرداری آستارا ؛ تیمی که دیگر مدعیِ صعود نیست

شهرداری آستارا در حالی که قهرمانِ نیم فصلِ لیگِ یک شده بود ، دو شکستِ پی در پی و سنگین داشته است و این نشان می دهد دیگر نمی شود روی این تیم به عنوانِ یک مدعی حساب باز کرد .

بعد از جدایی مهدی حسینی نسب مربی تیم شهرداری آستارا از کادرفنی این تیم ، باشگاه اعلام کرد ، پایان رافت هم دیگر سرمربی شهرداری آستارا نیست و در نهایت آستارایی ها با مربی جدید و ناشناخته به مصاف فجرسپاسی رفتند و 3-1 شکست خوردند . نتیجه یی که در بازی قبلی این تیم هم تکرار شده بود . در بازی با شاهین شهرداری بوشهر . با این تفاوت که در بازی با شاهین شهرداری بوشهر تیم با هدایت پایان رافت خوب بازی کرد و ابتدا می توانست به تیم حریف گل برتری را بزند و در نهایت به دلیل عدم استفاده از موقعیت ها شکست خورد .

بدون شک اولین رمز موفقیت در فوتبال به خصوص در لیگ یک تعهد باشگاه در پرداختی هاست . البته نه صرف هزینه های کلان . این که باشگاه به موقع به تعهداتی که در قبال بازیکنان دارد ، عمل کند که این اتفاق در تیم شهرداری آستارا رخ نداده است و این منجر به جدایی کادرفنی و یکی از بازیکنان خوب این تیم یعنی آرش افشین شده است . بازیکنی که این هفته در ترکیب خیبر خرم آباد و در بازی با بادران پاس گل داد و تیمش یک بر صفر این بازی نفس گیر و سخت را برد .

شاید باشگاه شهرداری آستارا تصور می کرده این تیم بوده که نتیجه گرفته و پایان رافت نقش پُررنگی در نتیجه گیری نداشته و در غیاب او هم روند نتیجه گیری ادامه خواهدداشت اما مشخص بود که این تصور اشتباه است ، به این دلیل که سرمربی فرمانده ی تیم است و زمانی که تیم را ترک می کند بازیکنان صلابت لازم را از دست می دهند و از همه مهم تر دلیل جدایی او معیشت بازیکنان بوده است . در فوتبال حرفه یی بدون پرداخت دستمزدها موفقیت امکان پذیر نیست .

نوشته‌های تازه

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
 121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
05060708091011

بایگانی‌ها