گمنام‌ترین ملوانی که تاکنون دیدیم (عکس)

انزلی‌چی ها با کسب یک امتیاز در دومین دیدار لیگ ، سرمربی خود را برکنار شده دیدند تا اوضاع عجیبی در روزهای آتی رو به روی این تیم قرار بگیرد . روزهایی که گمنام ترین ملوان تاریخ را در آن شاهد هستیم .

گویا رسیدن به ساحل آرامش ، رویایی دست نیافتنی برای ملوانان است و آن ها که اخیراً مالک و سرمربی بالای سر خود دیدند ، خیلی زود به شرایط پرآشوب قبلی بازگشتند و پس از دومین دیدار خود در لیگ یک ، علی لطیفی ، سرمربی تیم را برکنار شده دیدند تا در انتظار روزهای پرتلاطم در بندر باشند . روزهایی که دقیقاً گمنام ترین ملوان تاریخ در آن به میدان می رود .

به نام هایی که در دیدار امروز ملوانان در برابر آرمان گهر در ورزشگاه تختی انزلی به میدان رفتند ، دقت کنید : مبین عشایر ، حافظ یعقوبی ، حامد محمودی ، عظیم گوگ ، کاظم حیات منش ، عباس عامری ، میلاد کمندانی ، سهیل رحمانی ، علی امیری ، علی خسرو نژاد و شاهین باللجایی . بازیکنانی که امروز در ورزشگاه تختی انزلی به میدان رفتند . بازیکنانی که شاید در بهترین حالت بتوانیم عظیم گوگ ، میلاد کمندانی و سهیل رحمانی را به یاد بیاوریم که دو بازیکن ابتدایی پیش از این برای سرخابی های پایتخت و سومین بازیکن نیز سال ها برای خود ملوان به میدان رفتند .

البته روی نیمکت نیز اوضاع از این بهتر نیست . البته همیشه ملوانان از بازیکنان جوان و بعضا گمنام (سرباز) استفاده می کردند اما این روزها اگر بگوییم ملوانان باید خداراشکر کنند که ورزشگاه تختی در این سال ها سکویی برای حضور تماشاگران زیاد ندارد ، بیراه نگفته ایم . در غیر این صورت اگر هواداران فراوان این تیم روی سکوهای تختی حضور می یافتند کدام بازیکن ، کدام رهبر و کدام اعتبار به سوی هواداران تیم می رفت و باعث می شد تا انزلی چی ها آرام شوند ؟

به هرحال هر آن چه که هست ملوان بندرانزلی این روزها هیچ چیزی ندارد و در حالی که همه امیدوار بودیم تا یک برد به موقع در بازی امروز بتواند به صورت مقطعی تیم را به آرامش بکشاند ، این اتفاق نیفتاد تا تیره روزی های ملوان بیش از هر زمان دیگری خودش را نشان دهد ، ملوانی بی تجربه در میدان ، ملوانی پراشتباه خارج از میدان .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

مهر 1401
ش ی د س چ پ ج
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
0708  

بایگانی‌ها