چرا ملوان بیرون از خانه مثل انزلی نتیجه نمی‌گیرد ؟

تیم نادر دست نشان با گذشت 10 هفته از رقابت های لیگ یک هنوز موفق به کسب پیروزی خارج از انزلی نشده است . دست نشان می گوید که جوانان تیمش بیرون از انزلی تحت تاثیر قرار می گیرند .

ملوان بندرانزلی که دو فصل پیش به رقابت های لیگ یک سقوط کرد ، فصل گذشته همراه با محمد مایلی کهن در طول فصل یکی از مدعیان صعود بود ولی در هفته های پایانی موفق به اتمام موفقیت آمیز ماموریت بازگشت به لیگ برتر نشد تا در فصل جدید نادر دست نشان که متخصص رساندن تیم ها به لیگ برتر است ، سکان هدایت تیم را بر عهده بگیرد .

ملوان در این فصل از رقابت های لیگ در خانه و دور از خانه نتایج متفاوتی کسب کرده ؛ آن ها از 4 دیدار خانگی به سه پیروزی و یک تساوی (10 امتیاز) دست پیدا کردند ولی از 5 دیدار خارج از خانه تنها 3 امتیاز به دست آورند که حاصل سه تساوی و 2 شکست است .

نادر دست نشان در گفت و گو با “ورزش سه” در مورد تفاوت نتایج خانگی و بیرون از خانه برای تیمی که به عنوان مدعی صعود شناخته می شود و هواداران از او انتظار رساندن تیم به لیگ برتر را دارند ، می گوید : طبیعتاً در درجه ی اول دنبال این هستیم تا پیروزی های داخل خانه را به دست بیاوریم . 4 بازی خانگی انجام دادیم و 3 برد و یک تساوی داشته ایم ، نتایجی که خوب است . در بیرون از خانه هم سه تساوی داشتیم که در 2 تای آن ها شرایط خوبی داشتیم و می توانستیم مقابل تیم های نفت مسجدسلیمان و ایران جوان بوشهر برنده باشیم . مقابل نفت مسجدسلیمان با 2 گل از حریف پیش بودیم ، اما جو سنگین بود و پیروزی را از دست دادیم . دو شکست هم مقابل نساجی و اکسین داشتیم .

دست نشان ادامه می دهد : مهم این است که در دیدارهای ها خارج از خانه شکست نخوریم و بازی های خانگی را ببریم تا بتوانیم به شرایط بهتری دست پیدا کنیم . اگر بازی های خانگی را ببریم ، بیرون از خانه هم بچه ها روی غلتک می افتند . 9 بازی تا الان پشت سر گذاشته ایم ولی تا امروز یک دیدار هم نبوده که تمام بازیکنانم را در اختیار داشته باشم . الان هم سه چهار هفته یی است که با محرومیت رو به رو می شویم . تعداد اخطارهایی که می گیریم ، مناسب نیست ؛ ضمن این که داوران عزیز هم باید دقت کنند و به سادگی برای هر حرکتی اخطار ندهند . 

سرمربی با تجربه ی ملوان بندرانزلی با اشاره به جوان بودن تیمش ، افزود : در مجموع تیم جوانی هستیم ؛ درست است که ما پژمان نوری را داریم ولی مابقی نفرات تیم جوان هستند و در بازی های بیرون از خانه تحت تاثیر قرار می گیرند . بچه های جوان ما هنوز آماده ی لیگ برتر نیستند ولی به مرور به شکل مورد نظر ما می رسند . مطمئناً با اضافه شدن 2،3 مهره ی جدید فکر می کنم به شرایط ایده آل برسیم .

"ورزش سه"

telegram

0 replies on “چرا ملوان بیرون از خانه مثل انزلی نتیجه نمی‌گیرد ؟”

  • blank
    حجت
    1 آبان 1396 at 1:11 ب.ظ

    آقای دست نشان تا حدود زیادی حق داره . از آنجا که بسیاری از بازیکنان و داوران ما حرفه یی نیستند ، نتیجه ی مسابقات در لیگ 1 و حتی لیگ برتر ما بیشتر از آن که تابع تکنیک و تاکتیک ها رقم بخوره ، متاثر از عواملی مثل جار و جنجال طرفداران تیم های میزبان و وارد آوردن فشار روحی و روانی بر داور و بازیکنان توسط تماشاگران رقم خورده و خواهد خورد . ملوان هم موفقیت های سال های دور خودش را تا حدود زیادی مرهون و مدیون فضای ورزشگاه انزلی بوده که متاسفانه این برگ برنده به دلیل شرایط ورزشگاه عملاً از ملوان گرفته شده . مسوولین تربیت بدنی انزلی هم که در خواب هستند !

نوشته‌های تازه

اسفند 1402
ش ی د س چ پ ج
 11
12131415161718
19202122232425
26272829010203
04050607080910
11  

بایگانی‌ها