از وقتی برای تیم فوتبال بادران پنالتی نگرفته‌اند ، گلی نزده است !

هفته ی نهم رقابت‌های لیگ دسته اول در حالی برگزار شد که تیم فوتبال بادران سومین دیدار متوالی‌اش را بدون گل زده پشت سر گذاشت تا از صدر جدول فاصله بگیرد .

تیم فوتبال بادران تهران که فصل گذشته هم در کورس صعود به لیگ برتر قرار داشت اما در هفته های آخر قدری کم آورد تا همچنان در لیگ یک باشد ، این فصل را هم خوب شروع کرد و از همان هفته‌های ابتدایی چهره ی یک تیم مدعی را به خود گرفت . شاگردان محمد ربیعی نتایج خوبی را در هفته‌های ابتدایی گرفتند و به لطف پیروزی‌های پی‌درپی در صدر و یا رده‌های نزدیک به صدر جدول حضور داشتند .

پیروزی‌های این تیم که از هفته ی اول تا هفته ی ششم تداوم داشت ، یک ویژگی خاص داشت و آن هم این بود که اغلب گل‌های زده ی این تیم از روی ضربات پنالتی به دست آمد . بر اساس آمار موجود ، بادرانی‌ها از هفته ی اول تا هفته ی ششم شش بار صاحب ضربه ی پنالتی شده بودند که ۵ پنالتی از ۶ پنالتی این تیم تبدیل به گل شده بود و آن ها تنها یک بار در شیراز مقابل فجرسپاسی پنالتی شان را از دست داده بودند . 

بادران تا پایان هفته ی ششم ۱۱ بار موفق به گلزنی شده بود که ۵ گل از ۱۱ گل این تیم حاصل ضربات پنالتی بود تا کمی کم تر از نیمی از گل هایش را مدیون پنالتی‌هایش باشد . همچنین ۷ امتیاز از ۱۶ امتیاز این تیم در بازی هایی بوده که ضربات پنالتی آن ها در نتیجه ی بازی نقش مستقیم داشته است . 

و اما نکته ی جالب اینجاست ، بادران آخرین باری که در لیگ دسته اول موفق به گلزنی شده ، گلی بود که در هفته ی ششم از روی نقطه ی پنالتی به راه آهن زد . تیمی که در شش هفته ی نخست رقابت‌ها شش بار صاحب ضربه ی پنالتی شده بود و ۱۱ گل زده بود ، در هفته‌های هفتم ، هشتم و نهم صاحب پنالتی نشده و عجیب این که در این سه هفته موفق به گلزنی هم نشده است .

از آخرین گلی که بادران در این فصل به ثمر رسانده ، ۳۰۵ دقیقه می‌گذرد و این تیم در ۳۰۵ دقیقه موفق به گلزنی نشده است . همچنین باید گفت ، آخرین گلی که این تیم در جریان بازی به ثمر رساند ، گل دوم آن ها به تیم شهرداری تبریز در هفته ی پنجم و در دقیقه ی ۹۴ است . گلی که امیر میربزرگی برای این تیم به ثمر رساند تا بازی با نتیجه ی مساوی ۲-۲ به پایان برسد . در آن بازی بادران تا دقیقه ی ۸۴ با نتیجه ی ۲ بر صفر از میزبان خود عقب بود که در آن دقیقه اولین گل این تیم از روی نقطه ی پنالتی به ثمر رسید و گل مساوی آن ها هم در دقیقه ی ۹۴ ثبت شد .  

از آخرین گلی که بادرانی ها در جریان بازی به ثمر رساندند ، ۳۶۰ دقیقه می گذرد .

"علی خلف _ خبرگزاری مهر"

telegram

نوشته‌های تازه

تیر 1403
ش ی د س چ پ ج
 1112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
0607080910  

بایگانی‌ها