سرمربی داماش : مسوولین از سرنوشت چوکا درس بگیرند

علی نظرمحمدی می‌گوید ، با وجود مشکلات داماش برای پیروزی تلاش می‌کند .

علی نظر‌محمدی سرمربی تیم داماش گیلان در مورد وضعیت این تیم قبل از بازی در مقابل نفت مسجدسلیمان گفت : بعد از بازی در مقابل شهر راز شیراز سعی کردیم که از لحاظ فنی و تاکتیکی توان تیم را افزایش بدهیم .

وی با بیان این که در حال حاضر مشکلات حاشیه‌یی در خصوص مالکیت تیم به عملکرد بازیکنان و کادرفنی ضربه می‌زند ، گفت : بازیکنان در مورد شرایط مالکیتی در بلاتکلیفی به سر می‌برند اما در بازی با نفت مسجدسلیمان از تمام وجود برای تیم داماش گیلان تلاش خواهندکرد .

سرمربی تیم داماش با اشاره به این که تنها دلخوشی هواداران و کادرفنی حضور هواداران در بازی‌ها داماش است ، عنوان داشت : تیم داماش از ابتدای فصل گرفتار چندگانگی در بحث مالکیتی است .

نظرمحمدی با بیان این که سال گذشته تیم چوکا مشکلات مشابه با تیم داماش داشت که منجر به سقوط این تیم به لیگ دو شد ، گفت : چرا مسوولین از اتفاقات گذشته درس نمی گیرند .

وی با اشاره به این که داماش در دو فصل گذشته با حمایت هواداران توانست دو صعود دراماتیک از لیگ سه به دو و از لیگ دو به لیگ یک را تجربه کند ، بیان داشت : بازیکنان فقط در ابتدای فصل مبلغی را دریافت کرده‌اند و پس از گذشت دوازده هفته از لیگ هیچ‌گونه دریافتی نداشتند .

سرمربی تیم داماش با بیان این که چند هفته ی گذشته در تیم داماش از لحاظ لجستیکی آرامش نسبی به وجود آمد ، گفت : قبل از بازی با شهر راز شیراز ، مسایل حاشیه‌یی در خصوص مالکیت در تیم به وجود آمد که بازیکنان را در شوک فرو برد و حاشیه‌های مالکیتی باعث گله‌مندی بازیکنان در مورد شرایط تیم شده است .

وی افزود : شرایط تمرین روز یکشنبه تیم داماش در زمین ورزشی دانشکده ی تربیت بدنی دانشگاه گیلان خوب نبود اما در تمرین روز دوشنبه با بازیکنان صحبت کردیم که برای هواداران تیم داماش با پیروزی در مقابل نفت مسجدسلیمان از زمین بازی خارج شوند و با پیروزی در مقابل نفت مسجدسلیمان حق خودمان را از مسوولین و افرادی که این شرایط را برای تیم داماش رقم زده‌اند ، مطالبه خواهیم کرد .

نوشته‌های تازه

آذر 1402
ش ی د س چ پ ج
 10
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
09  

بایگانی‌ها