شکستِ مسِ کرمان در انزلی

جدالِ تیم‌های فوتبالِ ملوانِ بندرانزلی و مسِ کرمان در مصافی جذاب و پُرموقعیت در نهایت به سودِ ملوانی‌ها به پایان رسید .

پس از گذراندن یک هفته ی پرتلاطم و حاشیه و تغییر در راس کادرفنی تیم فوتبال مس کرمان و آمدن فرهاد کاظمی و جدایی محمدرضا مهاجری ، هواداران و مدیران باشگاه مس امیدوار بودند تا با شوک تغییر سرمربی ، دوباره مسی‌ها به روند پیروزی‌های خود بازگردند و بتوانند در کورس رقابت مدعیان صعود به لیگ برتر ، امیدهای خود را زنده نگه دارند .

مسی‌ها امشب باید در هفته ی سی‌ام لیگ یک ، مقابل ملوان در شرایطی به میدان می‌رفتند که امید حریف برای صعود به لیگ برتر به صفر رسیده بود و آن‌ها برای یک پایان خوب در لیگ یک در خانه پذیرای مس شده بودند ؛ اولین موقعیت جدی بازی هم برای شاگردان زارع ایجاد شد و ضربه ی آکروباتیک سهیل فداکار به شکلی خطرناک از کنار دروازه ی مسی‌ها به بیرون رفت . پیش از این ضربه ، مصدومیت میلاد نوری باعث تعویض اجباری برای مس شد و سلمان بحرانی به زمین آمد .

اما ضربه ی آکروباتیک و دیدنی فداکار بی‌پاسخ از سوی حریف نبود و در دقیقه ی 28 ، سیدپیمان میری مهاجم مس با ضربه ی تماشایی و آکروباتیک دروازه ی ملوان را تهدید کرد که البته ضربه ی میری هم راهی به دروازه ی ملوان پیدا نکرد ؛ در لحظات پایانی نیمه ی اول ، ضربه ی آزاد مهیار زحمتکش به شکلی خطرناک از کنار دروازه ی مس به بیرون رفت تا نیمه ی اول بدون گل مساوی به پایان برسد .

با شروع نیمه ی دوم ، حملات پُرشمار مسی‌ها برای رسیدن به گل برتری آغاز شد و آن‌ها تلاش زیادی برای گلزنی کردند اما درخشش خط دفاعی ملوان و مبین عشایر دروازه‌بان این تیم باعث شد تا دروازه ی ملوان بسته بماند ؛ در حوالی دقیقه ی 70 ، فرصتی ایده‌آل برای گلزنی ملوان فراهم شد که علیرضا حیدری دروازه‌بان با واکنشی عالی توپ را به کرنر فرستاد و مانع گلزنی ملوانی‌ها شد .

در ادامه ی نیمه ی دوم ، دو تیم فرصت‌هایی برای گلزنی داشتند اما هیچ‌کدام از آن‌ها به گل ختم نشد تا این‌که سرانجام در لحظات پایانی بازی ، تعویض طلایی مازیار زارع توانست دروازه ی حریف را فرو بریزد و امیرعباس حسنی توپ را وارد دروازه ی مس کرد تا بازی در دقایق پایانی به سود ملوان تغییر کند و شاگردان زارع سه امتیاز باارزش خانگی را به دست آورند و مسی‌ها با تغییر سرمربی هم نتوانند به روند خوب خود بازگردند و همچنان روزهای بحرانی را سپری کنند .

با این شکست مس کرمان با 46 امتیاز در جایگاه ششم جدول باقیماند و فرصت کاهش فاصله با دیگر مدعیان را از دست داد ؛ ملوان هم با این سه امتیاز ارزشمند خانگی توانست 42 امتیازی شود و صعود موقتی و یک پله‌یی به جایگاه دهم جدول داشته باشد و باید در انتظار نتیجه ی بازی آرمان‌گهر-نود ارومیه برای تثبیت جایگاه خود باشد .

 

"ورزش سه"

 

 

نوشته‌های تازه

آذر 1402
ش ی د س چ پ ج
 10
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
09  

بایگانی‌ها