ملوانِ بندرانزلی با برتری برابرِ شهرداریِ آستارا پیروزِ دربیِ گیلان شد

تیمِ فوتبالِ ملوانِ بندرانزلی امروز دوشنبه برابرِ شهرداریِ بندرِآستارا در شهرآوردِ استانیِ لیگِ یک توانست با سه گل به برتری برسد .

تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و شهرداری بندرآستارا غروب دوشنبه در هفته ی بیست و هشتم مسابقات فوتبال لیگ یک کشور در ورزشگاه تختی بندرانزلی به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم ملوان در یک بازی برتر با نتیجه ی سه بر صفر حریفش را شکست داد تا فاتح یکی از دربی های گیلان در این لیگ شود .

نیمه ی اول این دیدار با برتری تیم شهرداری بندرآستارا آغاز و این تیم در دقایق اولیه صاحب چند ضربه ی کرنر شد اما در ادامه ، بازی به تعادل کشیده شد و حتی ملوانان در دقایق پایانی این نیمه نیز ، تیم برتر میدان بودند و موفق به گلزنی نیز شدند .

در دقایق تلف شده ی نیمه اول ، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی به گل برتری دست یافت و روی یکی از حملات این تیم ، امیرسام نصیری بازیکن ملوان ضربه یی را به سمت دروازه ی تیم شهرداری بندرآستارا ارسال کرد که توپ به پس از برخورد با پای یکی از مدافعان شهرداری بندرآستارا ، وارد دروازه ی این تیم شد تا ملوانان به گل اول خود دست یابند .

در نیمه ی دوم نیز ، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با کنترل بازی ، همچنان تیم برتر میدان بود و موفق شد ۲ بار دیگر دروازه ی شهرداری بندرآستارا را باز کند که ابتدا امیرسام نصیری در دقیقه ی ۵۸ دومین گل تیمش را به ثمر رساند و در دقیقه ی ۸۷ هم حمید حیدری بازیکن تعویضی تیم ملوان ، سومین گل تیمش را وارد دروازه ی حریف کرد .

قضاوت این دیدار را ، محمدباقر پورباقر با کمک های سیدیعقوب حجتی و احمد کاظم لو برعهده داشتنند که در جریان این مسابقه ، عیسی پرتو بازیکن و مازیار زارع سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی و سعید دلاور از تیم شهرداری بندرآستارا کارت زرد دریافت کردند .

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با ترکیب مبین عشایر ، وحید فارغ ، عیسی پرتو (دقیقه ی ۳۵ رسول ناصربخت) ، امیرسام نصیری ، سبحان پسندیده ، مهیار زحمتکش ، فربد بلوک باشی (دقیقه ی ۸۲ محسن انبساطی) ، میعاد یزدانی (دقیقه ی ۸۲ زکریا مرادی) ، سجاد بازگیر ، محسن علافی (دقیقه ی ۷۰ حمید حیدری) ، سهیل فداکار (دقیقه ی ۸۳ ارسلان تفضلی) و با سرمربی گری مازیار زارع مقابل تیم شهرداری بندرآستارا قرار گرفت .

همچنین تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا با ترکیب اشکان توانای ، سعید دلاور ، رضا فخری ، مهرگان گلبرگ (دقیقه ی ۶۸ فرشاد سالاروند) ، جابر نصیری (دقیقه ی ۶۴ عارف اکبری)، محمدابراهم رضازاده ، آرمین منفرددوست (دقیقه ی ۴۶ سعید طالبی) ، بهزاد سلطانی (دقیقه ی ۷۲ علیرضا سلیم پور) ، جواد آقایی پور ، پژمان ثباتی ، محمد آزادطلب و با سرمربی گری نادر عزت اللهی رو در روی تیم ملوان قرار گرفت .

پیش از برگزاری این دیدار و تا پایان هفته ی بیست و هفتم رقابت های فوتبال لیگ یک باشگاه های کشور ، تیم ملوان بندرانزلی با ۳۶ امتیاز در مکان دهم و تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا با ۳۵ امتیاز در مکان یازدهم جدول رده بندی قرارداشتند .

در رقابت های فوتبال لیگ یک باشگاه های کشور جام آزادگان ، ۱۸ تیم در یک گروه به صورت دوره یی و رفت و برگشت با هم رقابت می کنند که تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی ، چوکای تالش و شهرداری بندرآستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند .

 

 

"ایرنا"

 

 

 

0 replies on “ملوانِ بندرانزلی با برتری برابرِ شهرداریِ آستارا پیروزِ دربیِ گیلان شد”

  • سیاوش
    21 خرداد 1400 at 2:20 ب.ظ

    جناب پژمان نوری بردن تیم مثل آستارا این قدر خوشحالی و شعف ندارد . ملوان که از صعود بازمانده است . باصرف هزینه هایی سنگین طوری شادی می کنند که انگار جز صعود کنندگان قطعی هستید . امروز هزینه ی رفاقت شما و آقای زارع را یک شهر پرداخت می کند و شما وعده ی سر خرمن می دهید . در حالی که هرچه تیم ته جدول وجوددارد ملوان را شکست داده است . امروز اگر این زنجیره ی شکست و سقوط را باز نکنیم فردا فقط و فقط شما پاسخگوی یک شهر خواهید بود حال شما از بردن آستارا خوشحالید و من به شما اطمینان میدهم بازی بعدی را خواهیم دید .

نوشته‌های تازه

آذر 1402
ش ی د س چ پ ج
 10
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
09  

بایگانی‌ها