ملوان دیگر شانسی برای صعود به لیگِ برتر ندارد

سیرِ صعودیِ تیمِ هوادار با مربی گریِ غلامرضا عنایتی در بازی با تیمِ ملوان ادامه پیداکرد .

اگر چه تلاش های تیم میزبان برای رسیدن به گل در نیمه ی نخست جواب نداد اما در نهایت به سه امتیاز و حیاتی این بازی دست یافت . با دو گلی که در نیمه ی دوم بازی به ثمر رساند . گل اول تیم هوادار در دقیقه ی 59 توسط محمدجواد محمدی و گل دوم در دقیقه ی 5+90 توسط صادق رضانیا به ثمر رسید . 

تیم ملوان اگر در این بازی برنده می شد ، شانس صعود پیدا می کرد و برای رسیدن به این مهم تلاش کرد و موقعیت هایی را هم روی دروازه ی حریف خلق کرد اما دروازه بان و خط دفاع تیم هوادار اجازه ی هنرنمایی به مهاجمان تیم میهمان را نداد . حملات تیم ملوان بعد از گلی که هوادار به ثمر رساند ، بیشتر شد اما شاگردان غلامرضا عنایتی به خوبی از تنها اندوخته ی خود محافظت کردند و در نهایت با زدن گل دوم در دقایق پایانی به سه امتیاز این بازی دست یافتند . 

نکته ی جالب این که چند هفته یی است هوادار بازی های خود را به استادیوم غدیر منتقل کرده که زمین چمنش مصنوعی است . این تیم بعد از برتری دو بر صفر در برابر بادران بازی های خانگی خود را به این استادیوم انتقال داد و با سیر صعودی که در پیش گرفته شانس زیادی برای قهرمانی و صعود مستقیم به لیگ برتر دارد . اما ملوان با سه امتیاز مهمی که در این دیدار از دست داد ، دیگر شانسی برای صعود به لیگ برتر ندارد و با توجه به کثرت مدعیان باید در هفته های پیش رو برای دفاع از اعتبار و حیثیت خود بجنگد . ملوان در بازی پیشین خود تیم مدعی فجرسپاسی را یک بر صفر شکست داده بود اما در این بازی از پس هوادار دیگر تیم مدعی برنیامد . 

در جریان این بازی مهدی هاشمی وینگر راست و جوان تیم ملوان با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد .

 

"ورزش سه"

 

 

 

0 replies on “ملوان دیگر شانسی برای صعود به لیگِ برتر ندارد”

 • سیاوش
  11 خرداد 1400 at 11:05 ب.ظ

  ای کاش مدیران ملوان این صبوری را که برای مربی و بازیکنان بی کیفبت امروز و بقای شان صرف کردند ؛ برای بازیکنان با کیفیت و مربیان با کیفیت پیشین هم صرف می کردند .

 • blank
  احسان
  12 خرداد 1400 at 9:27 ق.ظ

  با دیدن کارنامه و نتایج خفت بار تیم فعلی ملوان با این سرمایه گذاری مالی بی سابقه ، کادر مربی گری بی دانش و بی تجربه و بازیکنان بی تعصب و کم مایه ، به یاد جفای بزرگی که ما هواداران ملوان در حق آقای مایلی کهن کردیم میافتم که با یک دوجین جوان بومی و بی ادعای گیلانی و بدون پشتوانه ی مالی حیثیت و اعتبار ملوان را حفظ کرد و تا یک قدمی صعود به لیگ برتر برد !

 • blank
  حجت
  12 خرداد 1400 at 9:52 ق.ظ

  فقط امیدوارباشیم پس از ده ها میلیاردتومان هزینه ، ملوان با این مربیان ضعیف و بی تجربه و بازیکنان در حد لیگ دسته سوم ، در ادامه ی مسابقات به دسته ی پایین تر سقوط نکند !

 • blank
  سیاوش
  12 خرداد 1400 at 9:17 ب.ظ

  منهم با دوست عزیز ” احسان ” در مورد جفای بزرگی که در حق مایلی کهن کردیم کاملاً موافقم . و از همین جا از وی عذرخواهی می کنم . و موفقیت در همه ی عرصه های زندگی برایش آرزو می کنم .

نوشته‌های تازه

آذر 1402
ش ی د س چ پ ج
 10
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
09  

بایگانی‌ها