اعاده ی حیثیتِ ملوان در برابرِ تیمِ مدعی

قابلِ پیش بینی بود دیدارِ ملوان – فجرِسپاسی بازیِ سختی برای هر دو تیم باشد . ملوان که به خاطر از دست دادنِ امتیازات در هفته های اخیر از صدر دور شده بود ، امیدوار بود با پیروزی در این دیدار دوباره نگاه ها را متوجه ی خود کند .

 تلاش های دو تیم در نیمه ی نخست ثمری نداشت . گردش توپ از سوی بازیکنان فجرسپاسی تیم میزبان را متوجه کرد یک لحظه از دفاع غفلت کند گل خواهدخورد ، از این رو در این بازی شاگردان مازیار زراع در دفاع با حساسیت خاصی بازی می کردند . 

در نیمه ی دوم ملوان از یکی از حملات بهره برد و در دقیقه ی 68 بازی توسط سهیل فداکار به گل رسید . بعد از این گل ملوان سعی کرد بازی را اداره کند تا در نهایت با همین گل به سه امتیاز بازی دست یابد و این در حالی بود که فجر چهره ی تهاجمی تری به خود گرف تا دست کم به نتیجه ی مساوی دست پیدا کند . دفاع چند لایه ی ملوانی ها به خوبی جواب داد و در نهایت ملوان این بازی را یک بر صفر به سود خود به پایان برد . اگر چه این برد موجب نشد که ملوان مدعی شود اما جبران خوبی برای امتیازات از دست رفته در هفته های اخیر بود . فجرسپاسی با قبول این شکست کمی از صدر جدول دور شد و در ادامه برای صعود به لیگ برتر باید منتظر لغزش مدعیان هم باشد . 

ملوان با پیروزی در این دیدار به نوعی اعاده ی حیثیت کرد . به خصوص که تماشاگران تیم ملوان در روزهای پیش از این بازی با حضور در تمرینات از نتایج تیم در هفته های اخیر گله کردند . ملوان اگر به این سیر در بازی های باقی مانده ادامه دهد ، می تواند برای صعود امیدوار باشد به خصوص که در فوتبال وقوع هر اتفاقی محتمل به نظر می رسد . ملوان در هفته های اخیر نساجی را هم در جام حذفی یک بر صفر شکست داده بود و نشان داد عزم خود را جزم کند می تواند در بازی های مهم به امتیازات ارزشمندی دست پیدا کند . و اما شکست های تیم فجر در دور برگشت بر خلاف دور رفت در حال زیاد شدن است و شاید همین در نهایت موجب شود که تیم فجر در بهترین موقعیت بخت صعود به لیگ برتر را از دست بدهد .

 

"ورزش سه"

 

 

 

نوشته‌های تازه

آذر 1402
ش ی د س چ پ ج
 10
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
09  

بایگانی‌ها