دربیِ بوشهر و نبردِ استقلال و ملوان

7 مسابقه ی باقی مانده هفته ی بیست و سومِ لیگِ یکِ فوتبال روزِ شنبه برگزار می شود . در این هفته شاهدِ مسابقاتِ حساس مثلِ دربیِ بوشهر ، تقابلِ استقلالِ خوزستان و ملوان هستیم .

7 مسابقه ی باقیمانده ی هفته ی بیست و سوم لیگ یک فوتبال روز شنبه برگزار می شود . اگر مس کرمان صدرنشین مسابقات را پیشتاز لیگ یک بدانیم ، سایر تیم ها برای رسیدن به رتبه ی دوم و صعود به لیگ برتر تلاش می کنند .

فردا تیم استقلال خوزستان که در مکان دوم جدول لیگ قراردارد میزبان تیم ملوان انزلی است . ملوان 31 امتیازی که در رده ی نهم قراردارد اگرچه شانس خود را برای صعود کم می داند اما قطعاً دست از تلاش تا ثانیه های آخر مسابقات برنخواهدداشت . آبی پوشان خوزستان با هدایت امیر خلیفه اصل می خواهند به لیگ برتر برگردند و این مسابقه بسیار جذاب خواهدبود . هرچند مازیار زارع سرمربی ملوان به دلیل بیان جملات تند علیه فدراسیون فوتبال فعلاً محروم است و باید از روی سکوها مسابقه ی تیمش را نظاره کند .

در شیراز هم تیم های سوم و چهارم جدول به مصاف یکدیگر می روند ؛ فجرشهیدسپاسی برای رسیدن  به رتبه ی دوم جدول تلاش می کند و بادران هم بعد از شکست غیرمنتظره مقابل هوادار می خواهد که در جمع مدعیان صعود باقی بماند . این بازی هم در بالای جدول 6 امتیاز دارد .

خیبرخرم آباد تیم ششم جدول میزبان دیگر تیم شیرازی مسابقات قشقایی است که روی پله ی پانزدهم جدول ایستاده است . خیبری ها انگیزه ی زیادی برای این مسابقه دارند . به خصوص این که آن ها  در جام حذفی تیم لیگ برتری نفت آبادان را هم از گردونه ی رقابت ها حذف کرده اند .

این هفته شاهد دربی بوشهر هم هستیم ؛ دو تیم پارس جنوبی جم و شاهین شهرداری بوشهر که در رده های هفتم و هشتم جدول ایستاده اند ، به مصاف یکدیگر خواهندرفت . زمانی این دو تیم در لیگ برتر حضورداشتند اما اکنون در میانه های جدول لیگ یک جا خوش کرده اند . تقریباً هر دو تیم هم هوادارن خاص و پرشمار خود را دارند . 

شهرداری آستارا که زمانی در جمع سه تیم بالای جدول قرار گرفته بود ، اکنون در رده ی دهم جدول ایستاده است .  آستارا در این هفته به مصاف تیم قعرنشین نود ارومیه می رود ، تیمی که در رده ی هفدهم جدول است و برای بقا تلاش می کند .

گل ریحان البرز تیم آخر جدول به مصاف استقلال ملاثانی می رود . هر دو تیم مشکلات مالی زیادی دارند و باید دید کدام تیم برنده خواهدشد . تیم های آرمان گهر و رایکای بابل تیم های دوازدهم و چهاردهم جدول هم دیگر مسابقه ی این هفته را برگزار می کنند .

 

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

 

نوشته‌های تازه

آذر 1402
ش ی د س چ پ ج
 10
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
09  

بایگانی‌ها