کلانتری : برای مازیار زارع پادرمیانی کنید

فجرشهیدسپاسیِ شیراز با ۳۴ امتیاز در رده ی چهارمِ جدولِ لیگِ یکِ آزادگان قراردارد و گرچه کارش برای صعود کمی دشوار است اما آن ها همچنان امید دارند .

علی کلانتری سرمربی این تیم می گوید بعضی تیم ها کارهای غیراخلاقی انجام داده‌اند اما  فجر با خون دل امتیازها را جمع کرده و در راه صعود احتمالی به لیگ برتر سختی های زیادی را متحمل شده و می شود .

داور اجازه نداد مس را شکست دهیم

شرایط فجر به صورت کلی خوب است . ما دو بازی را واگذار کردیم ولی بچه ها پتانسیلش را دارند که برگردند . در دیدار با مس کرمان اصلاً مستحق شکست نبودیم و بازی هم ده نفره شد ولی با این حال باید می بردیم . در نیمه ی دوم موقعیت های زیادی را از دست دادیم و در همان بازی هم داور بیشترین ضربه را به ما زد از نظر این که خیلی از بچه های ما حتی خود من و دستیارم را محروم کرد و در بازی با پارس جنوبی جم به مشکلاتی برخوردیم . در بازی با مس نیمه ی اول خوب نبودیم و نیمه ی دوم زمانی که داشتیم به بازی مسلط می شدیم داور این اجازه را به ما نداد و بازیکن مان را اخراج کرد و ده نفره به کار ادامه دادیم و در بازی با پارس هم واقعاً خوب بودیم ولی نتیجه را واگذار کردیم .

جواب کارهای غیرفوتبالی را می دهیم

ما به زور بازو خودمان ، کار فنی بازیکنان و باشگاه خودمان اعتقاد داریم . دنبال یکسری مسایل نبودیم . بعضی تیم ها هنوز نیم فصل اول تمام نشده بود ، دنبال مسایل غیرفوتبالی بودند و خیلی کارها انجام دادند ولی ما دنبال این کارها نبودیم و هنوز هم امیدوار هستیم . بعضی تیم ها کارهایی کردند و به ناحق تیم های دیگر را پایین کشیدند ولی ما از حق خودمان نمی گذریم و انشاالله آن ها را شکست می دهیم و در پایان مسابقات بالای سرشان قرار می گیریم . ما به صعود خیلی امیدوار هستیم و در این راه خیلی تلاش می کنیم . درست است بعد از دو بازی تیم را تحویل گرفتم و توقع صعود از من نداشتند و خواستند تیم را سروسامان بدهم و وضعیت را بهتر کنم ولی خدا کمک کرد و فجر مدعی شد و ما یکسری امیتاز را با خون و دل به دست آوردیم نه با توسل به مسایل غیرفوتبالی .

 
برای مازیار زارع پادرمیانی کنید

مصاحبه ی مازیار زارع را بعد از بازی ملوان دیدیم . او یک مربی جوان است که تازه شروع به کار کرده و فشار زیادی را تحمل می‌کند . بالاخره من چندین سال است دارم کار می کنم و به سختی ها فوتبال واقف هستم . مازیار در عصبانیت صحبت هایی انجام داده و بهتر بود به جای این که فدراسیون تا اطلاع ثانوی محرومیت برایش در نظر بگیرد او را صدا می کردند و می گفتند مشکت چیست ؟ و اگر موردی هست آن را بررسی کنند . مربی های خوب ، سالم و جوانی مثل مازیار زارع نباید ساده از فوتبال کنار بروند . اگر قرار باشد مربی تیم هایی مثل ملوان و فجر که همه ی ایران دوستش دارند و پاک کار می کنند به این سادگی ها دستخوش مشکلات شوند ، درست نیست . ما درخواست داریم مازیار محروم نشود و پادرمیانی کنند تا مسایل حل شود .

 

 

نوشته‌های تازه

آذر 1402
ش ی د س چ پ ج
 10
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
09  

بایگانی‌ها