پژمان نوری : ملوان با اشتباهاتِ سریالیِ داوری از لیگِ برتر سقوط کرد

مدیرعاملِ ملوانِ بندرانزلی به صدورِ دستورِ موقت برای سرمربیِ تیمِ بزرگسالانِ این باشگاه واکنش نشان داد .

به گزارش “سپید نیوز” از رسانه ی رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ؛ پژمان نوری در مصاحبه با سایت رسمی این باشگاه ، در خصوص اتفاقات مسابقه با خیبر خرم آباد گفت : در دو سالی که مسوولیت اداره ی باشگاه ملوان را بر عهده دارم همیشه سعی کرده ام که به دور از جنجال و ورود به حواشی ، با فدراسیون فوتبال و مسوولان برگزاری مسابقات تعامل سازنده داشته باشم اما واقعیت این است که همه ی هواداران ملوان می دانند ما با اشتباهات سریالی داوری در فصلی که به گواه کارشناسان 11 پنالتی برای تیم مان گرفته نشد به لیگ یک سقوط کردیم و از جمله مهم ترین این پنالتی ها هم پنالتی مسابقه ی سرنوشت ساز هفته ی آخر در مشهد برابر سیاه جامگان به قضاوت آقای اشکان خورشیدی بود که از یاد هیچ یک از انزلیچی ها نرفته است .
از زمانی که متوجه شدیم ایشان به عنوان داور مسابقه با خیبر معرفی شده اند ، پیگیر بودیم که با توجه به ذهنیت منفی که نسبت به وی در انزلی وجود دارد ، داور دیگری این مسابقه را سوت بزند اما به ما اطمینان داده شد ایشان با عدالت در این مسابقه قضاوت خواهند کرد و نگرانی از این بابت نداشته باشیم .
با این وجود متاسفانه این گونه نشد و صحنه ی پنالتی آشکاری که با هر دلیل یا بهانه یی از طرف ایشان اعلام نگردید ، در کنار شایبه یی که به واسطه ی ابلاغ حکم محرومیت عجیب یکی از بازیکنان تاثیرگذارمان تنها دو روز پیش از بازی ، به وجود آورد ، سبب شد این ذهنیت شکل بگیرد که افرادی تمایل داشته اند ملوان نتواند از این مسابقه با دست پر خارج شود و این ذهنیت از زبان سرمربی تیم در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی علنی شد .

دیروز که دستور موقت برای تعلیق آقای زارع به ما ابلاغ شد ، سریعاً اقدام به تشکیل جلسه یی با حضور خود ایشان در دفتر باشگاه کردیم و تا قبل از پایان وقت اداری دفاعیه ی خود را برای کمیته ی محترم انضباطی ارسال نمودیم که امیدوارم در صدور و انشای حکم به دلایل و شرایطی که منجر به صدور واکنش از طرف ایشان شده است با دقت توجه شود ، چون در کوران مسابقات قرار داریم و قصعاً عدم حضور سرمربی بر روی نیمکت تاثیر منفی بر تیم مان خواهد گذاشت .

من قبلاً بارها گفته ام ملوان باشگاه قدیمی ، ریشه دار و خوشنامی است که چیزی فراتر از حق خود را در این فوتبال طلب نکرده و نمی کند . آن هم در شرایطی که در این وضعیت اقتصادی با حمایت بخش خصوصی به سختی روی پاهای خود ایستاده است .

در پایان از فدراسیون فوتبال و مراجع انضباطی آن درخواست دارم همان طور که به سرعت به موارد این چنینی ورود کرده و دستور صادر می کنند ؛ نسبت به موارد شایبه برانگیزی که پیش از این نیز از طرف اهالی نامدار این فوتبال بیان شده اما چاره یی برای آن ها اندیشیده نشده است هم ورود کرده و بر اجرای عدالت در تک تک مسابقات فوتبال ریزبینانه تر نظارت کنند .

 

 

 

نوشته‌های تازه

آذر 1402
ش ی د س چ پ ج
 10
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
09  

بایگانی‌ها