زارع : اگر می‌خواهید ملوان را نابود کنید ، این کار را انجام دهید

سرمربیِ ملوانِ بندرانزلی به شدت از فدراسیونِ فوتبال انتقادکرد .

مازیار زارع پس از شکست 2 بر صفر ملوان بندرانزلی مقابل خیبر خرم‌آباد اظهار داشت : حریف از اشتباهات ما استفاده کرد و پیروز شد . به خیبر تبریک می‌گویم و امیدوارم موفق باشد .

وی درباره ی قضاوت اشکان خورشیدی بیان کرد : برای تک تک افراد فدراسیون فوتبال ، از جمله رییس آن و بهاروند متاسفم و باید درِ این فدراسیون را تخته کنند . این توجیه شکست نیست ، اما متاسفم برای این افراد که با شهر انزلی خصومت دارند . همه چیز از پیش تعیین شده است و از زمانی که مربی شده‌ام ، خیلی چیزها درباره ی داوری و پشت پرده ی فوتبال می‌دانم . من به زور و فقط به خاطر شهرم و ملوان فعالیت می‌کنم .

سرمربی ملوان بندرانزلی در ادامه ی انتقاداتش از فدراسیون فوتبال گفت : این فوتبال با این فدراسیون و تصمیمات اخذشده برای تیم‌های ریشه‌دار ، در لجنزار غرق شده است . اگر می‌خواهید ملوان را نابود کنید ، این کار را انجام دهید و همان بلایی را که سر اقتصاد انزلی آوردید ، بر سر ملوان بیاورید . این داور باعث سقوط ملوان شد و می‌دانم چرا دوباره او را به انزلی می‌فرستند . این داور می‌توانست پنالتی بگیرد که ورق بازی برگردد . آقای رییس فدراسیون ! هیچ تغییری ایجاد نشده که بدتر هم شده است . مگر می‌شود این قدر راحت سر یک تیم را ببُرند ؟

« از هیچ کدام از شما نمی‌ترسم . مرا تا آخر عمر محروم کنید ! » ، زارع ضمن بیان این جمله در ادامه گفت : من نیازی به این فوتبال ندارم و اگر این فوتبال نباشد ، شما هیچ چیز نیستید . چه مشکلی با ملوان و انزلی دارید ؟ تیم را انداختید و این داور چنین کاری کرد . او چند سال است دست و پا می‌زند که برگردد . همین داور را برای بازی با خیبر به زمین ما می‌فرستند و بازیکن ما را به خاطر خوشحالی بعد از گل محروم می‌کنند . قضاوت بازی را به داوری می‌سپارند که در لیگ برتر به او داوری نمی‌دهند و به دیداری می‌فرستند که حساسیت دارد . این سناریو چیده شده است .

 

"خبرگزاری تسنیم"

 

 

 

نوشته‌های تازه

خرداد 1403
ش ی د س چ پ ج
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
091011  

بایگانی‌ها