اعتراضِ ملوان : در ورزشگاه خالی چه کسی تحریک شده ؟

باشگاه ملوانِ بندرانزلی به محرومیتِ مهاجمِ این تیم با حکمِ کمیته ی انضباطی اعتراض کرد .

باشگاه ملوان بندرانزلی با انتشار متنی نسبت به صدور رای محکومیت سهیل فداکار ، اعتراض خودش را اعلام کرد .

در این بیانیه آمده است :

سهیل فداکار مهاجم تیم ملوان از سوی کمیته ی انضباطی فدراسیون فوتبال به دلیل آن چه در متن حکم “رفتار غیرورزشی پس از به ثمر رساندن گل که سبب تحریک افراد حاضر در جایگاه شد” عنوان گشته ، به تحمل یک جلسه محرومیت و پرداخت 30 میلیون ریال جریمه ی نقدی محکوم گردید . این رای از سوی آن کمیته ی محترم قطعی و قابل اجرا عنوان شده است .

باشگاه ملوان بندرانزلی ضمن ناعادلانه دانستن این رای ، معتقد است بازیکن مذکور پس از گلزنی در ثانیه های پایانی آخرین دیدار سال که با هیجان و شادی فراوان برای تمامی اعضای تیم ، نیمکت نشینان و هواداران پرشمار ملوان همراه بود ، از کنترل خارج شده و بدون هیچ گونه کلامی تنها لباس خود را از تن بیرون آورد و‌ به خوشحالی پرداخت . اتفاقی که روزانه به کرات در فوتبال دنیا رخ می‌دهد و در نهایت نیز با  اخطار از سوی داور مسابقه مواجه می‌گردد .

این که در حکم صادره تحریک افراد حاضر در جایگاه عنوان شده ، جای بحث بسیار دارد که در بازی بدون تماشاگر دقیقاً چه کسی را تحریک کرده است ؟ و این که حکم مذکور پس از گذشت ۳۷ روز از آن مسابقه و ۴۸ ساعت پیش از دیدار با خیبر خرم آباد صادر می‌شود ، شایبه‌هایی را در اذهان عمومی ایجاد می‌کند که قصد پرداختن به آن را نداریم و صرفاً امیدواری ما به عنوان یکی از قدیمی‌ترین باشگاه‌های فوتبال ایران این است که تمامی تصمیمات به پاکی ذات فوتبال و مستطیل سبز باشد و هیچ اتفاقی با هیچ ارتباطی خارج از زمین فوتبال رخ ندهد .

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

 

نوشته‌های تازه

آذر 1402
ش ی د س چ پ ج
 10
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
09  

بایگانی‌ها