پژمان نوری : ملوان می‌تواند مدعیِ صعود به لیگِ برتر باشد

مدیرعاملِ باشگاه ملوانِ بندرانزلی از شرایطِ این باشگاه ابرازِ خرسندی کرد و از پرداختِ بدهی های انباشته ی این باشگاه ریشه دار حرف زده است .

پژمان نوری مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه”، در خصوص شرایط تیم ملوان گفت : خوشبختانه شرایط بسیار خوبی داریم و در نیم فصل دوم از چهار دیدار ابتدایی سه پیروزی کسب کرده‌ایم و با ادامه ی این روند حتی می‌توانیم مدعی صعود به لیگ برتر باشیم .

وی در خصوص عملکرد باشگاه ملوان در نقل و انتقالات نیم فصل گفت : با توجه به شناسایی نقاط ضعف تیم‌مان در نیم فصل اول توسط کادرفنی ، بازیکنان خوبی را جذب کردیم که تاکنون انتظارات را برآورده کرده اند و قطعاً با هماهنگی بیشتر می‌توانند مثمرثمرتر باشند .

مدیرعامل ملوان با اشاره به این که این باشگاه سال‌های گذشته در آستانه ی ورشکستگی قرار داشت ، افزود : با مساعدت مهندس پوررشید تمام بدهی‌های دلاری ملوان به بازیکنان و مربیان سابق پرداخت شده است . علاوه بر آن با جلب رضایت از شاکیان به کمیته های انضباطی و وضعیت فدراسیون فوتبال ، حجم زیادی از بدهی‌های باشگاه نیز کاسته شده است .

نوری در ادامه افزود : هرچند هواداران ملوان کاملاً در جریان شرایط باشگاه ملوان قرار دارند اما می خواهم تاکید کنم با این که آقای مهندس پوررشید عضو هیات مدیره ی ملوان است اما بیش از یک مالک برای این تیم هزینه کرده است و اگر در این فصل به کمک مان نمی آمد ، سرنوشت تلخی در انتظارمان بود . ایشان علاوه بر پرداخت مقدار زیادی از بدهی‌های انباشته ی باشگاه ، بهترین شرایط مالی و امکانات دهه ی اخیر – اعم از پوشاک ، سفر ، اقامت و …  را برای ملوان فراهم کردند و من وظیفه ی خود می‌دانم قدردان زحمات ایشان باشم .

نوری همچنین به فراهم سازی زیرساخت برای باشگاه ملوان اشاره کرد و افزود : با تلاش مجموعه ی باشگاه موفق شدیم دو زمین تمرینی اختصاصی برای تیم‌های پایه ملوان راه‌اندازی کنیم و همچنین یک رستوران زیر نظر باشگاه ملوان راه‌اندازی نموده‌ایم که این رستوران را نیز یک هوادار دلسوز در اختیار ما گذاشته است .

بازیکن سال های اخیر ملوان در پایان با اظهار تاسف از درگذشت نادر دست نشان ، گفت : ایشان علاوه بر مربی ، دوست خوب من بودند و باور این که دیگر او را نمی‌بینم ، خیلی سخت است . به خانواده ی ایشان تسلیت می‌گویم و می‌خواهم مرا در غم خود شریک بدانند .

 

 

 

 

نوشته‌های تازه

خرداد 1403
ش ی د س چ پ ج
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
091011  

بایگانی‌ها