زارع : دیگر از ملوان انتظارِ بازیِ جوانمردانه نداشته باشید

سرمربیِ ملوانِ بندرانزلی در واکنش به شکستِ تیمش در بازیِ روز گذشته ، مدعی شد که گلِ دومِ حریف در شرایط ناجوانمردانه رقم خورد .

مازیار زارع پس از دیدار برابر آرمان گهرسیرجان درباره ی شرایط این دیدار گفت : بازی دو نیمه ی متفاوت داشت ؛ در نیمه ی اول تیم آرمان گهر تقریباً حاکم زمین بود ولی موقعیت چندانی نداشت ، با این وجود ما توانستیم در نیمه ی اول بازی را کنترل کنیم ولی در نیمه ی دوم با ورود مهاجم مان به زمین مسابقه موقعیت های نصف و نیمه را به دست آوردیم و بازی را در اختیار داشتیم .

زارع با اعتراض شدید به نحوه ی به ثمر رسیدن گل دوم تیم آرمان گهر ، درباره ی صحنه ی گل حریف گفت : انجام بازی فوتبال به رعایت بازی جوانمردانه است که امروز ما جواب بازی جوانمردانه را به شکل عجیبی دیدیم ! چرا که گل دوم حریف به صورت خیلی ناجوانمردانه به ثمر رسید .

زارع ادامه داد : البته تیم مقابل قصد داشت در بازی امروز پیروز شود و برای دست یافتن به برد می توانست به هر شکل و با هر تاکتیکی بازی کند ، از این رو من باید به بازیکنان خودم ایراد بگیرم . از همین الان اعلام می کنم که هیچ تیمی از ما انتظار بازی جوانمردانه نداشته باشد ، به هیچ وجه رعایت نمی کنیم و هر اتفاقی بیفتد به بازی خودمان ادامه می دهیم ، چرا که امروز روز خوب فوتبال نبود .

وی در ادامه گفت : منهای برد و باخت ، روح ورزش روی دادن چنین صحنه ها و اتفاقاتی را نمی پذیرد . اصلاً دنبال بهانه و توجیه برای شکست نیستم ولی صحنه ی عجیبی بود ، چرا که در سالیانی که فوتبال بازی کرده ام ، چنین صحنه یی را تابه حال ندیده بودم که بازیکن ما مصدوم شود و دروازه بان مان توپ را بیرون بزند و حریف همان توپ را شروع به بازی کرده و به گل برتری دست یابد . به خاطر ذهنیتی که کادرفنی و مدیریت باشگاه آرمان گهر در بازیکنان‌شان ایجاد کرده اند که بازی جوانمردانه را رعایت نکنند ، تبریک می گویم . امیدوارم در ادامه ی راه موفق باشند .

سرمربی ملوان گفت : فکر می کنم ، نمی توان از عملکرد بازیکنان در نیمه ی اول رضایت نداشت ، در نیمه ی دوم نیز بازیکنان خوب کار می کردند که روی آن صحنه گل دوم را دریافت کردیم . بازیکنان ما جوان هستند و نیاز به تجربه دارند ، همین گل دومی هم که خوردیم روی تجربه ی کم بازیکنان بود که چنین صحنه یی به وجود آمد ، جبران می کنیم و مشکلی خاصی وجود ندارد . انشاالله در بازی بعدی که در انزلی برگزار می شود ، نتیجه بازی امروز را جبران می کنیم ولی واقعاً از آن صحنه ی قبل از گل دوم تعجب کردم . بابت این موضوع خیلی ناراحت هستم ، فوتبال روح‌اش بزرگ تر از این هاست ، بازی فوتبال ارزشی ندارد که به هر قیمتی بخواهی در بازی پیروز شوی .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

نوشته‌های تازه

آذر 1402
ش ی د س چ پ ج
 10
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
09  

بایگانی‌ها