دربی گیلان بدونِ جنجال تمام نشد

روز گذشته و در دقایقِ پایانیِ دیدارِ چوکای تالش مقابل ملوانِ بندرانزلی شاهد درگیری چند ثانیه یی میانِ نیمکتِ دو تیم بودیم .

ماجرا از زمانی آغاز شد که علی چینی در اعتراض به توقف های پی در پی یی که در بازی ایجاد می شد ، ملوانی ها را متهم به وقت کشی و گرفتن سرعت تیم چوکا کرد . صحبت های علی لطیفی اما خیلی زود با واکنش مازیار زارع مواجه شد و او پاسخ مربی سبزپوشان تالشی را داد و در ادامه داور مسابقه نیز مربی چوکا را با کارت زرد جریمه کرد .

ادامه ی این تنش در نشست خبری دو تیم دنبال شد ؛ جایی که علی لطیفی سرمربی تیم حریف به صورت مستقیم بازی تاخیری تیم فوتبال ملوان را زیر سوال برد و گفت که تاکنون چنین چیزی را از این تیم ندیده است . او حتی به کنایه در بخشی از صحبت هایش گفت که بازیکنان ملوان یک لوزی درست کرده بودند و به صورت چرخشی هر وقت تیمش بر بازی حاکم می شد ، بازی را از جریان می انداختند . البته او در نشست خبری به عملکرد داور نیز انتقاد داشت و معتقدبود که داور صحنه های 50 -50 را به سود میزبان گرفته است .

پس از صحبت های علی لطیفی ، مازیار زارع که با آرامش خاصی پس از پیروزی در دربی گیلان به نشست خبری آمده بود ، در واکنش به این موضوع که لطیفی گفته بازیکنان ملوان از سیستم چرخشی استفاده می کردند تا زمان بازی را بگیرند با خنده این طور پاسخ داد : « ما سیستم چرخشی در تیم و میان بازیکنان داشتیم ولی برای مصدومیت نه . » او همچنین در ادامه ضمن کنایه زدن به علی لطیفی تاکید کرد که هیچ وقت به بازیکنانش نمی گوید که برای کسب پیروزی وقت کشی کنند .

دربی گیلان روز گذشته میان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی و چوکای تالش در انزلی برگزار شد و شاگردان مازیار زارع با گل زودهنگامی که از روی نقطه ی پنالتی به ثمر رساندند ، برنده ی این مسابقه حساس لقب گرفتند که برای هواداران گیلانی نتیجه ی آن اهمیت ویژه یی دارد .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

نوشته‌های تازه

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
 121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
05060708091011

بایگانی‌ها