رقابت 5 تیم برای قهرمانیِ نیم فصل

7 مسابقه ی نیم فصلِ اولِ لیگِ یکِ فوتبال روزِ یکشنبه برگزار می شود و دو مسابقه هم روزِ دوشنبه که 5 تیم برای رسیدن به قهرمانیِ نیم فصل با یکدیگر رقابت دارند .

مسابقات نیم فصل اول لیگ یک فوتبال روز یکشنبه و دوشنبه برگزار می شود و قهرمان نیم فصل رقابت ها در پایان این هفته مشخص خواهدشد . در حال حاضر تیم مس کرمان 29 امتیازی صدرنشین مسابقات است و شهرداری آستار 28 امتیازی هم در رده ی دوم جدول ایستاده است . ضمن این که تا تیم رده ی پنجم جدول روی کاغذ شانس قهرمانی نیم فصل را دارند .

شاید بتوان گفت فینال نیم فصل اول لیگ در کرمان برگزار می شود ، جایی که مس کرمان به مصاف استقلال خوزستان رده سومی می رود . استقلال خوزستان در صورت پیروزی مقابل مس کرمان و توقف شهرداری آستارا قهرمان نیم فصل خواهد شد اما اگر مس کرمان بازی را ببرد بی چون و چرا قهرمانی نیم فصل را از آن خود خواهدکرد . مساوی دو تیم راه را برای قهرمانی شهرداری آستارا هموار می کند . 

شهرداری آستارا تیم شگفتی ساز مسابقات هم به مصاف تیم رده پنجمی هوادار می رود . هوادار هم روی کاغذ شانس قهرمانی نیم فصل را دارد . بنابراین دوئل این دو تیم مدعی هم دیدنی و حساس خواهدبود . پایان رافت سرمربی شهرداری آستارا که زمانی مهاجم پرسپولیس بود مقابل رضا عنایتی قرار می گیرد . عنایتی سرمربی هوادار هم سابقه ی بازی در استقلال را دارد . فجرسپاسی شیراز تیم رده چهارم جدول لیگ هم شانس قهرمانی دارد و این تیم روز دوشنبه به مصاف تیم انتهای جدولی گل ریحان البرز می رود و بعید است گل ریحان بتواند در این بازی از فجر امتیاز بگیرد .

بادران تهران تیم رده ی ششم جدول به مصاف ملوان می رود . بادران با تیم صدرجدول فقط 3 امتیاز فاصله دارد و برای دور نماندن از جمع مدعیان به دنبال برد است و ملوان هم به دنبال دفاع از اعتبارش است تا بتواند آرام آرام به صدر جدول نزدیک شود .

تیم شاهین شهرداری بوشهر هم که سرمربی اش فراز کمالوند راهی استقلال در لیگ برتر شد به مصاف استقلال ملاثانی خواهدرفت . باید دید شاهین بدون کمالوند چه نتیجه یی خواهدگرفت و می تواند به رتبه یی بالاتر از هفتمی که اکنون روی آن ایستاده ، برسد ؟

پارس جنوبی جم تیم رده ی هشتم هم به مصاف قشقایی شیراز خواهدرفت . خیبرخرم آباد با ویسی نتایج ناامید کننده یی به دست آورده و اکنون با 17 امتیاز چهاردهم است و این هفته به مصاف نود ارومیه ی قعرنشین می رود . شاید این بازی بهترین فرصت برای ویسی و تیمش باشد که روند رو به رشد خود را آغازکنند .

 

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

 

 

 

نوشته‌های تازه

آذر 1402
ش ی د س چ پ ج
 10
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
09  

بایگانی‌ها