تیمِ فوتبالِ ملوانِ بندرانزلی جامِ حذفی را جدی می گیرد

مدیرِ روابط عمومیِ باشگاه ملوانِ بندرانزلی با اشاره به بازیِ این تیم در رقابت های جامِ حذفی کشور گفت : ملوانِ بندرانزلی جزو تیم های خوب و پرافتخارِ جامِ حذفی است و این مسابقات را جدی می گیرد .

میثم شاهین اظهار داشت : خیلی از تیم ها از رقابت های جام حذفی انصراف می دهند اما تیم فوتبال ملوان بندرانزلی برخلاف این تیم ها هم اینک نیز در رقابت های فصل جاری جام حذفی شرکت کرده و در مرحله ی سوم این مسابقات باید به میدان برود .

وی ادامه داد : تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر پنجشنبه (فردا) در مرحله ی سوم رقابت های جام حذفی کشور باید در ورزشگاه تختی بندرانزلی رو در روی تیم فوتبال رایکای بابل دیگر نماینده ی خوب شمال کشور قرارگیرد .

وی بیان کرد : این در حالی است که نادر دست نشان سرمربی اسبق تیم فوتبال ملوان بندرانزلی هم اینک هدایت تیم فوتبال رایکای بابل را در اختیار دارد که تقابل این سرمربی با سابقه با تیم سابق خود نیز می تواند در این دیدار جالب باشد .

مدیر روابط عمومی باشگاه ملوان بندرانزلی خاطرنشان کرد : به هرحال مسوولان باشگاه ملوان بندرانزلی همانند سال های گذشته تصمیم به حضور در رقابت های جام حذفی کشور گرفته اند و امیدواریم با برتری برابر تیم رایکای بابل ، به مراحل بعدی این جام نیز صعودکنیم .

شاهین در ادامه به گروه داوری این دیدار نیز اشاره و تصریح کرد : همچنین وحید صالحی به عنوان داور بازی تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و رایکای بابل در مرحله ی سوم رقابت های جام حذفی کشور انتخاب شده و موسی مه آبادی و رضا اسکندری به عنوان کمک داور ، هادی صحرایی به عنوان داور چهارم و مجید دوستی به عنوان ناظر گروه داوری در این دیدار حضورخواهندیافت .

جام حذفی کشور با عنوان گرامیداشت آزادسازی خرمشهر برگزار می‌شود که به همین مناسبت نیز در سالیان اخیر بازی پایانی و فینال این مسابقات ، در شهر خرمشهر برگزار می‌شود که رقابت های این جام به صورت تک ‌حذفی و تک بازی برگزار می شود و یکی از سهمیه ‌های اصلی ایران در لیگ قهرمانان آسیا ، به قهرمان جام حذفی تعلق می‌گیرد .

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی نیز طی سال های ۶۵ و ۶۹ عنوان قهرمانی و در سال های ۶۶ و ۶۷ عنوان نایب قهرمانی رقابت های جام حذفی کشور را کسب کرده که با دو قهرمانی و دو نایب قهرمانی یکی از پرافتخارترین تیم های کشور در مسابقات جام حذفی کشور به شمار می رود .

 

"ایرنا"

 

 

 

 

تیر 1403
ش ی د س چ پ ج
 1112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
0607080910  

بایگانی‌ها