معضلی به نامِ دقایقِ پایانی برای ملوان

در شرایطی که ملوان تا دقایقِ پایانی در آستانه ی دستیابی به سه امتیاز برابر هوادار بود ، سجاد دانایی با گلِ خود مانعِ این هدف از سوی شاگردانِ مازیار زارع شد .

بعد از شکست در هفته ی گذشته مقابل فجرسپاسی ، شاگردان مازیار زارع امیدوار بودند در جدال خانگی برابر هوادار که در صدر جدول این فصل حاضر شده ، به برتری دست یافته و فاصله ی خود را با دیگر مدعیان کاهش دهند . بازی از سوی هر دو تیم با احتیاط در نیمه ی اول دنبال شد و ملوان اما توانسته بود با مالکیت توپ به دنبال ایجاد موقعیت روی دروازه ی حریف باشد اما حاصل تلاش دو تیم با تساوی بدون گل در 45 دقیقه ی ابتدایی همراه شد .

در نیمه ی دوم اما ملوان با حملات پردامنه در نهایت با گلی که محمد مهری به ثمر رساند ، از حریف مدعی خود پیش افتاد . هوادار که در این بازی حمید کاظمی ، برترین گلزن خود را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت ، برای جبران این گل تلاش زیادی داشت که در نهایت در دقیقه ی 80 با ضربه ی سجاد دانایی به این مهم دست یافت و بازی را با تساوی خاتمه داد .

هوادار با این تساوی ارزشمند و دستیابی به هجدمین امتیاز فصل ، بار دیگر در صدر جدول قرار گرفت و ملوان نیز با یک پله صعود در رده ی ششم و فاصله ی دو امتیازی صدر کار را به پایان رساند .

ملوان هفته ی آینده میهمان شهرداری آستارا است و هوادار نیز برابر خیبر خرم آباد قرارخواهدگرفت .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 replies on “معضلی به نامِ دقایقِ پایانی برای ملوان”

  • سیاوش
    29 دی 1399 at 8:11 ب.ظ

    این تیم که نام خود را ملوان می نامد که من و ما آن را به هیچ روی نمی شناسیم تنها به یک دلیل امروز در انزلی بازنده نبود گو این که این تساوی چندان تفاوتی با شکست ندارد . آن دلیل هم این است که حریف از نام و آوازه ی این تیم در سال های گذشته می هراسید . نه این چند نفر که نام خود را ملوان نهاده اند . “این چند نفر”به همه ی حریفان اطلاع دهند وبه بانگ بلندبگویند که “حراج است ، حراج” امتیاز حراج می کنیم . از مهمانی تا میزبانی از ته جدولی و صدرِجدولی ؛ آهای به چشم خود ببینید حقیقت ما را . آهای ، آهای ….

  • احسان
    30 دی 1399 at 9:09 ق.ظ

    ملوان الان از 6 مربی بومی بهره می برد و عملکرد ضعیف تیم در جذب بازیکنان با کیفیت و کسب نتایج خوب در 10 بازی گذشته ثابت کرد که در دنیای فوتبال اصرار بر استفاده از کادرفنی بومی فقط باعث درجا زدن و از دست دادن فرصت ها می شود . جای افسوس و دریغ خواهد بود که شرایط مدیریتی و اقتصادی حرفه یی مطلوب و کم سابقه ی فصل جاری باشگاه ملوان هدر برود ! – با احترام به اعضای کادرِفنی ملوان به نظر می رسد ، بد نباشد کمی از ژاوی این فوق ستاره ی فوتبال دنیا بیاموزند که سال ها زیردست مربیان تراز اول دنیا فوتبال کرده ولی به حق ترجیح داده کسب تجربه در کسوت مربی گری را در رده های پایین شروع کند و مسوولیت مربی گری تیم محبوب خود را به دیگران بسپارد .

نوشته‌های تازه

شهریور 1401
ش ی د س چ پ ج
 1011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
09  

بایگانی‌ها