اعلامِ آرای انضباطیِ لیگِ یک

کمیته ی انضباطی آرای خود را در خصوصِ تیم های مختلف صادر کرد .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، کمیته ی انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های مختلف لیگ یک به شرح زیر اعلام کرد :

* دیدار تیم های خوشه طلایی و استقلال ملاثانی برگزار شد که از سوی علی جاسمی ، عباس لطیفی (مربیان) و اسد عبادی بازیکن تیم منتسب به تیم استقلال ملاثانی تخلفاتی مبنی بر ورود به زمین مسابقه ، رفتار غیرورزشی و بدرفتار با مقام رسمی مسابقه رخ داد که در خور صدور قرار دستور موقت می باشد . لذا به استناد ماده ی 100 مقررات انضباطی تا اطلاع ثانوی و صدور رای مقتضی نفرات فوق از حضور در تمامی مسابقات معلق و محروم هستند و لازم است نسبت به ارسال دفاعیه های خود در مهلت 48 ساعت پس از ابلاغ به کمیته ی انضباطی اقدام نمایند .
دستور موقت صادره ظرف مهلت دو روز پس از ابلاغ قابل تجدیدنظرخواهی در کمیته ی استیناف هستند .

*دیدار تیم ملوان بندرانزلی و گل ریحان البرز برگزار و از سوی محمدرضا مامانی ، سرمربی تیم گل ریحان البرز تخلفاتی مبنی بر نقض مقررات (حضور در نیمکت علیرغم محرومیت) رخ داد . وی به توبیخ کتبی و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه ی نقدی محکوم است .
تیم ملوان بندرانزلی نیز به دلیل نقض پروتکل های بهداشتی و حضور جمعی تماشاگران ، به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه ی نقدی محکوم است .

*علی فاتح ، بازیکن تیم پارس جنوبی جم به دلیل فحاشی به بازیکن تیم استقلال خوزستان به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 30 میلیون ریال جریمه ی نقدی محکوم شد (این رای از حیث محرومیت قابل تجدیدنظر است .) 

*دیدار تیم های استقلال خوزستان و آرمان گهر سیرجان برگزار شد و از سوی رسول نقوی ، مربی تیم آرمان گهر سیرجان تخلفاتی مبنی بر توهین و فحاشی به داور رخ داد . وی به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم شد و باید 30 میلیون ریال جریمه ی نقدی پرداخت کند . (این رای از حیث محرومیت قابل تجدیدنظر است .)
تیم آرمان گهر سیرجان به دلیل داشتن 7 بازیکن اخطاری و اخراجی باید 7/200/000 ریال جریمه ی نقدی پرداخت کند .
تیم استقلال خوزستان به دلیل عدم رعایت مقررات و پروتکل های بهداشتی و حضور تماشاگران در جایگاه باید 30 میلیون ریال جریمه ی نقدی پرداخت کند .
ضمناً به باشگاه استقلال خوزستان یادآور می شود ، رعایت مقررات پروتکل های بهداشتی از جمله مواردی است که قبلاً به اطلاع باشگاه رسیده و رعایت آن الزام شده است و قبل از شروع مسابقه می بایست تمهیدات لازم در جهت جلوگیری مراجعین به هیات فوتبال استان و استقرار در جایگاه به عنوان تماشاگر لحاظ شود .

*تیم چوکای تالش در دیدار مقابل مس کرمان به دلیل داشتن 7 بازیکن اخطاری و اخراجی باید 68 میلیون ریال جریمه ی نقدی پرداخت کند .
همچنین علی لطیفی ، مربی تیم چوکای تالش به دلیل نشر اکاذیب علیه داوران ، اعترض و نقض مقررات (ورود به زمین که سبب وقفه در ادامه ی مسابقه شد و منجر به اخراجش گردید) و پس از پایان بازی به داوران اهانت کرد ، به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم شد و باید 50 میلیون ریال جریمه ی نقدی پرداخت کند . (این رای از حیث محرومیت قابل تجدیدنظر است .)

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

شهریور 1401
ش ی د س چ پ ج
 1011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
09  

بایگانی‌ها