کلانتری : ملوان تیمِ بزرگی است ، اما ما برد می خواهیم

سرمربیِ تیمِ فوتبالِ فجرِسپاسیِ شیراز گفت : با این که می دانم ملوان امسال تیمِ خوبی را بسته است اما با تمامِ احترامی که برای این تیم و باشگاه بزرگِ ملوان قایل هستم باید بگویم که این هفته برای برد برابرِ این تیم بازی می کنیم .
علی اصغر کلانتری در مورد بازی هفته ی گذشته تیمش مقابل استقلال ملاثانی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار دی اسپورت اظهار داشت : با این که سال اول حضور این تیم در رقابت های لیگ یک است و به تازگی از لیگ دسته دوم صعود کرده اند اما تیم خوبی نشان دادند . ما در بازی هفته ی گذشته برای برد به اهواز رفته بودیم و اگر بازی به صورت کامل پخش زنده می شد به این موضوع پی می بردید .
کلانتری ادامه داد : استان خوزستان زمین چمن های به مراتب بهتر از زمین تختی اهواز دارد . زمین ورزشگاه تختی اهواز شرایط مطلوبی ندارد و این زمین بر کیفیت بازی تیم ها تاثیر می گذارد . امیدوارم بازی های آینده در این استادیوم را به ورزشگاه های دیگری منتقل کنند تا با بازی در زمین هموار و خوب کیفیت تیم ها بیش از پیش نمایان شود .
سرمربی فجرسپاسی درخصوص عملکرد تیم داوری بازی مقابل استقلال ملاثانی گفت : به داور تبریک می گویم ، داور بازی با استقلال ملاثانی داور جوانی بود . داوران جوان زیادی برای بازی تیم هایی که من در آن ها بودم ، قضاوت کرده اند اگر اشتباه هم بکنند ناراحت نمی شوم ، چرا که جوان و کم تجربه هستند ولی از کمیته ی داوران درخواست می کنم که از داوران با تجربه تری استفاده کند .
وی در مورد این که کیفیت لیگ یک را چه طور ارزیابی می کند ، بیان داشت : با توجه به این که جز سه مربی با سابقه ی لیگ هستم و دو سال نیز از لیگ‌ یک دور بودم  ، توقع داشتم پس از بازگشتم به لیگ یک کیفیت تیم ها بالا رفته باشد ولی فوتبال ما به سمتی پیش می رود که کیفیت تیم ها به جای این که شاخص صعودی داشته باشد ، نزول پیدا می کند . البته کیفیت تیم های هوادار ، استقلال خوزستان ، ملوان و سایر تیم ها را هنوز ندیده ام اما با توجه به این که در صدر قرار داشته و تیم های بالانشین جدول محسوب می شوند ، بایستی کیفیت خوبی داشته باشند .
کلانتری افزود : با این وجود چیزی که تا الان دیدم ، این است که یک شکاف عمیقی ایجاد شده و دلایل خاصی دارد که دلایل آن را در زمان مناسبی بازگو خواهم کرد .
سرمربی فجر در پاسخ به این سوال که با توجه به این که از هفته ی دوم به این تیم اضافه شده و بازیکنان در ابتدای فصل با نظر وی جذب نشده اند آیا از عملکرد آن ها رضایت دارد یا خیر ، اظهار کرد :  از بازیکنان چه از نظر فنی و چه اخلاقی رضایت کامل دارم ، آن ها جزو بهترین بازیکنان لیگ هستند ، تک تک بازیکنان برای این که در لیگ جایگاه بهتری داشته باشند با جان و دل تمرین می کنند و در خدمت تیم هستند ، من نیز به نوبه ی خودم از تلاش و زحمات‌شان تشکر می کنم .
کلانتری در مورد این که هدف‌گذاری یاشگاه فجر در فصل جدید چیست ، گفت : با توجه به شناختی که همه از من دارند ، من همیشه دوست دارم جزو بهترین ها باشم و روز به روز پیشرفت قابل ملاحظه یی داشته باشم . درست است که من از هفته ی دوم به تیم اضافه شدم و شناخت نسبی از تیم دارم ولی بازیکنان می دانند که من به دنبال چه چیزی هستم و از آن ها نیز چه چیزهایی را می خواهم .
او در مورد بازی این هفته مقابل ملوان بندرانزلی نیز گفت : ملوان به مانند تیم های استقلال خوزستان ، برق شیراز ، ابومسلم و … جزو تیم های قدیمی و ریشه دار کشور است که همه ی مردم بندرانزلی این تیم را دوست دارند . این تیم در فصل جاری از کادر جوانی بهره می برد که در راس آن مازیار زارع است که اولین سال سرمربی گری‌اش را تجربه می کند . او پشتوانه یی همچون پژمان نوری دارد . برای زارع ، نوری و تمام عوامل باشگاه ملوان آرزوی موفقیت دارم . با این که می دانم ملوان امسال تیم خوبی را بسته است اما با تمام احترامی که برای این تیم و باشگاه بزرگ ملوان قایل هستم باید بگویم که این هفته برای برد برابر این تیم بازی می کنیم .
وی در پایان گفت : از سردار بوعلی فرمانده ی کل سپاه استان فارس تشکر ویژه یی دارم ، چرا که با وجود مشغله ی کاری زیاد ، فرصت بیشتری را برای تیم فجرشهید سپاسی می گذارند و نگاه ویژه یی به ورزش و فرهنگ دارند که همین موضوع سبب ایجاد انگیزه بین بازیکنان تیم می شود .
"دی اسپورت"

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

مهر 1401
ش ی د س چ پ ج
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
0708  

بایگانی‌ها