سرمربیِ ملوان : تلاشِ بیشتر تنها راه موفقیت است

مازیار زارع در موردِ بازی برابرِ خیبر گفت : " لیگِ طولانی یی در پیش داریم و در حالِ حاضر به هیچ عنوان شرایطِ جدول را نگاه نمی کنیم ، بلکه می خواهیم به دور از هیجاناتِ کاذب ، بازی به بازی پیش برویم و در هفته های آتی جایگاه ثابتی را در رده های بالایی جدول به دست بیاوریم . "
به گزارش “سپید نیوز” از رسانه ی رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، سرمربی ملوان در خصوص بازیکنان غایب در بازی پیش رو گفت : ” تعدادی از بازیکن را به دلیل سرماخوردگی دو هفته در اختیار نداشتیم که خوشبختانه در طول تمرینات هفته ی گذشته در کنارمان بودند ، هرچند کمی از لحاظ بدنی افت کردند و نیاز به تمرین بیشتر دارند تا به شرایط مسابقه برسند . امید سلطانی ، حافظ یعقوبی ، حمید حیدری و مجتبی رمضانی به دلیل مصدومیت در کنار ما نیستند . همچنین پرهام صیاد و زکریا مرادی دو بازیکنی هستند که به دلایل انضباطی در این اردو همراه تیم نیستند ، ما به تمام بازیکنانی که در تیم داریم نیاز داریم اما اولویت در مکتب ملوان نظم و انضباط است و هیچ چیز را فدای انضباط تیمی مان نمی کنیم و تمام بازیکنان می بایست شرایط موجود را درک کنند . فرهنگ مکتب ملوان جنگندگی و انضباط تیمی است و همه ی ما باید پایبند به آن باشیم . با این وجود جای هیچ گونه نگرانی نیست ، به تمام بازیکنانی که در کنارمان حضور دارند ، اعتقاد و اعتماد کامل داریم . تنها نیاز داریم کمی بازیکنان مان بیشتر در کنار هم قرار بگیرند تا به تکامل تاکتیکی دست پیدا کنیم . ”

مازیار زارع در مورد بازی برابر خیبر گفت : ” لیگ طولانی یی در پیش داریم و در حال حاضر به هیچ عنوان شرایط جدول را نگاه نمی کنیم ، بلکه می خواهیم به دور از هیجانات کاذب ، بازی به بازی پیش برویم و در هفته های آتی جایگاه ثابتی را در رده های بالایی جدول به دست بیاوریم . چیزی که از بازیکنانم خواستم ، همان طور که از ابتدای فصل بارها به آن اشاره کردم روحیه ی بالای جنگندگی است ، تا امروز این روحیه و فعل خواستن را در بازیکنانم دیده ام ، اما همه ی ما در مجموعه می دانیم که این کافی نیست ، در فوتبال هیچ چیز کاملی وجود ندارد و هر روز باید برای پیشرفت و یادگیری بیشتر تلاش کنیم و تلاش بیشتر تنها راه موفقیت است . “

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

مهر 1401
ش ی د س چ پ ج
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
0708  

بایگانی‌ها