فرصتی برای ملوانان جهتِ رسیدن به جمعِ بالانشینان

مسابقاتِ هفته ی چهارمِ لیگِ یکِ فوتبال پنجشنبه برگزار می‌شود ، در یکی از حساس‌ترین مسابقه‌ها استقلال خوزستان به مصاف استقلال ملاثانی می‌رود . تیمِ صدرنشین پارس جنوبی هم میزبان خیبر خرم آباد است .

دیدارهای هفته ی چهارم لیگ یک روز پنجشنبه در شهرهای مختلف برگزار می‌شود . پارس جنوبی با محمد نصرتی عالی نتیجه گرفته است . 3 برد در سه مسابقه نتیجه ی خوبی برای این تیم سابق لیگ برتری است . پارس جنوبی این هفته میزبان تیم خیبرخرم آباد است که با سه امتیاز روی پله ی دوازدهم جدول ایستاده است . به نظر می‌رسد ، پیروزی دور از دسترس شاگردان نصرتی در این مسابقه نباشد . 

تیم هوادار رضا عنایتی که در رده ی دوم جدول است ، به مصاف خوشه طلایی ساوه خواهد رفت . خوشه طلایی با سهراب بختیاری‌زاده عملکردش بد بوده و این تیم بدون برد و با یک امتیاز در رده ی هفدهم جدول قرار گرفته است . هوادار برای این که از کورس صدرنشینی خارج نشود باید در این مسابقه پیروز شود . مسابقه‌یی که دو مربی استقلالی مقابل هم قرار می‌گیرند .

استقلال خوزستان تیم سوم جدول به مصاف تیم ششم جدول و یک استقلال دیگر می‌رود . استقلال ملاثانی که تیمی مردمی است ، در این هفته‌های اول خودی نشان داده است . دربی خوزستان بین دو استقلال لیگ یکی هم جذاب خواهد بود . مس کرمان رده ی چهارمی هم به مصاف فجرشهیدسپاسی رده ی نهمی خواهد رفت . مس کرمان هم انگیزه ی زیادی برای صعود به لیگ برتر دارد و امکانات و شرایط مالی‌ بسیار خوبی در اختیار این باشگاه کرمانی است .

ملوان تیم پنجم جدول هم به مصاف آرمان گهر می‌رود . ملوان 6 امتیازی خود را کم کم به جمع بالانشینان جدول رسانده ، این تیم قدیمی و پرهوادار هم به دنبال رسیدن به جمع بالانشینان جدول است . شاهین شهرداری بوشهر هم با تیم نود ارومیه یک امتیازی بازی دارد . به نظر می رسد ، در این مسابقه هم شاگردان فراز کمالوند کار سختی برای برد نداشته باشند .

 

 

"خبرگزاری فارس"

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

مهر 1401
ش ی د س چ پ ج
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
0708  

بایگانی‌ها