دست نشان : باید بازیِ ما به تعویق می‌افتاد

سرمربیِ رایکای بابل بعد از شکستِ تیمش مقابلِ ملوان به انتقاد از شرایطِ برگزاریِ این بازی پرداخت .

دومین شکست فصل رایکای بابل این بار برابر ملوان و در هفته ی سوم شکل گرفت . نادر دست نشان ، سرمربی این تیم در پایان بازی با انتقاد از داوری و شرایط میزبانی این طور گفته : چه باید بگویم ، کمیته ی داوران چه باید به شما گفت که داورها را این طوری می‌چینید . خودم هم ماندم که چه بگویم . فقط تبریک میگویم به همه که خیلی خوب تلاش کردند .

دست نشان در واکنش به این که چرا بازی در بابل برگزار نشده و شرایط میزبانی آن ها تغییر یافته ، گفت : زمین بابل را به عنوان زمین تمرین به ما ندادند که بتوانیم روز مسابقه بازی کنیم . روی زمین نه کاور کشیده و نه خوب از آن نگهداری کردند ، مثل این است که به بابل سیل آمده ، کجا باید بازی کرد . تیم استقلال ملاثانی هفته ی قبل زمین‌اش بارندگی داشته ، بازی را تاخیر می اندازند . فیلم بازی هوادار و استقلال ملاثانی و بازی ما و استقلال ملاثانی را نگاه کنند ، چرا باید ما در شرایط گل و آب و … بازی کنیم ولی بازی آن ها به روز بعد موکول شود . مشکل داریم و نمی‌دانیم حرف‌مان را به چه کسی باید بزنیم . حرفی بزنیم آقای محمودزاده و بهاروند ناراحت می شوند . متاسفانه به زمین بابل نمی رسند .

سرمربی رایکا در ادامه ی انتقاداتش در خصوص این بازی گفت : متاسفانه سکوها پر از هواداران ملوانی بود اما تا چند هوادار ما را بیرون نکردند اجازه ی شروع بازی را ندادند . توجیه باخت نیست ولی همیشه قانون فقط برای ماست نه تیم های دیگر . ببینید سر اخراج عیسی پرتو چقدر زمان هدر شد ، 10 تا تعویض ، جر و بحث مازیار زارع با داور چه قدر زمان تلف شد . متاسفانه داور کم تجربه بود و برای این بازی حساس و با توجه به شرایط دو تیم کاملاً برای این دیدار مناسب نبود .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

مهر 1401
ش ی د س چ پ ج
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
0708  

بایگانی‌ها