بیانیه ی باشگاه ملوان در خصوصِ اتفاقاتِ تلخِ اخیرِ فوتبالِ گیلان

باشگاه ملوانِ بندرانزلی در خصوصِ اتفاقاتِ تلخِ اخیرِ فوتبالِ گیلان بیانیه یی صادر کرد .

به گزارش “سپید نیوز” ؛ باشگاه ملوان بندرانزلی در خصوص اتفاقات تلخ اخیر فوتبال گیلان بیانیه یی صادر کرد که مشروح آن را در ذیل می خوانید :

این روزها اخبار خوشی از فوتبال گیلان به گوش نمی رسد . سرزمینی که روزی پایتخت فوتبال شمال کشور بود ، امروز به ورطه ی نابودی کشانده شده و هر روز شاهد باطل شدن شناسنامه ی تیم های قدیمی و جدید خود است .

آن چه که امروز بر برخی تیم های فوتبال گیلان می گذرد ( که البته خوشایند هیچ کسی بالاخص باشگاه بزرگ ملوان نیست ) حاصل سوء مدیریت و انفعال شدید مدیران ورزشی این استان و نگاه غیر مسوولانه ی مدیرانی که هنوز پی به جایگاه ورزش به عنوان یک پدیده ی اقتصادی ، اجتماعی و مورد توجه ی آحاد ملت نبرده اند ، می باشد . تعدد و توالی اتفاقات بد و روند نزولی فوتبال گیلان نشان از رهاشدگی و بی سامان بودن آن داشته و نگاهی به آن چه بر سر باشگاه های تمام قد بدهکار آن نیز خبر از ورشکستگی کامل آن در آینده می دهد .

هنوز مدت زیادی از آن چه فصل قبل بر سر باشگاه ملوان آمد ، نگذشته است و اگر عاشقانی که این تیم به همت آنان زنده نگاه داشته شد ، کمر همت نمی بستند ، شاید امروز وضعیتی به مثابه ی دیگر تیم های گیلان که سرنوشتی در هاله ی ابهام دارند را تجربه می کردیم . با این تفاوت که همین پیگیری ها و جلسات اضطراری مسوولین استانی هم از باشگاه ملوان به عنوان پرافتخارترین باشگاه شمال کشور دریغ شد !

این نزول و سقوط فوتبال گیلان به نفع ورزش این استان نیست و باشگاه ملوان وظیفه ی خود می داند ، ضمن هشدار در مورد آینده ی این ورزش و ابراز نگرانی از شرایط تیم های فوتبال آن که موجبات دل نگرانی هواداران آن ها را فراهم آورده است ، حمایت کامل خود را از تمامی تیم های استان گیلان به خصوص سپیدرود رشت و داماش گیلانیان که احوال خوبی ندارند ، اعلام نماید و از متولیان استان تقاضای توجه و برنامه ریزی ویژه به این مقوله داشته تا وضعیت بحرانی فوتبال استان پُراستعداد شمال کشور بیش از این بحرانی تر نشود .

روابط عمومی باشگاه ملوان بندرانزلی
۱۲ آبان 1399

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

شهریور 1401
ش ی د س چ پ ج
 1011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
09  

بایگانی‌ها