ماجرای شالِ سفیدی که پژمان به گردن آویخت !

بعد از 5 سال حضور در لیگِ آزادگان اکنون ملوانی‌ها امیدوارند ستاره‌های سابقِ این تیم بار دیگر شرایط را برای بازگشتِ غرورانگیزِ تیم به سطح اول فوتبال فراهم سازند .

قوی سپید انزلی اکنون پنجمین سال حضورش در لیگ آزادگان را دنبال خواهد کرد . آن ها بعد از این که در فصل 95-94 راهی لیگ یک شدند ، طی این مدت شرایط پرماجرا و البته سختی را دنبال کردند و حتی اگر بخت با آن ها یار نبود شاید سقوط به یک رده پایین‌تر را هم شاهد بودند . مشکلات مالی و مدیریتی و تغییرات پیاپی باعث شد تا ساحل انزلی طی سالیان اخیر روزهای آرامی را شاهد نباشد .

بازگشت نوری – مازیار زارع

دو ستاره ی دهه ی هشتاد ملوان بار دیگر به این تیم بازگشته‌اند تا امیدواری را در بین هواداران این تیم به اوج برسانند . بعد از یک فصل سخت در لیگ قبلی که در هفته ی پایانی منتهی به بقای آن ها شد ، اکنون پژمان نوری ، هافبک طراح سابق این باشگاه ، با کت و شلوار مدیریتی ایده‌های جدیدی برای بازگشت قوی سپید به سطح اول فوتبال در ذهن دارد . نوری که از جایگاه خوبی در بین هواداران تیفوسی ملوان برخوردار است و در کنار خود مازیار زارع را به عنوان دیگر بازیکن محبوب سال‌های دور این تیم و مربی کنونی می‌بیند ، بعد از پشت سر گذاشتن فصلی پرماجرا در لیگ گذشته و کاهش تنش‌های مالی و مدیریتی اردوی انزلی‌چی‌ها ، در این فصل به دنبال ساختاری است که بتواند روزهای خوب گذشته بار دیگر برای ملوان تکرار شود .

 

ماموریت بزرگ این گروه در فصل گذشته با بقای ملوان و دور کردن حواشی به خوبی به سرانجام رسید اما در انزلی هیچ کس تنها به این موضوع قانع نخواهد بود . موضوعی که باعث شد تا اکنون نوری و رفقا فصل نقل و انتقالات تابستانی و آماده سازی تیم را به بهترین شکل دنبال کنند تا از همین آغاز راه مدعی بزرگی برای پرواز دوباره ی قوی سپید در لیگ آزادگان محسوب شوند . بعد از دستیابی به اسپانسری برای کاهش مشکلات مالی و پرداخت بدهی‌های خطرساز ، حضور در نقل و انتقالات در دستور کار این تیم قرار گرفت . اتفاقی که تاکنون رضایت آن ها را هم در پی داشته است و به نظر می‌رسد این تیم بار دیگر با همان تفکرات موفق گذشته و با به کارگیری استعدادهای ناب بومی و نفرات تاثیرگذار به دنبال دستیابی به هدف خود باشد . نوری اما در ادامه ی شکل دهی به ساختار حرفه‌یی مدنظر خود ، اقدام به جذب اسپانسرهای دیگری کرده است و پیراهن خاص تیمش را هم به ابراز آلات رونیکس سپرده تا اینچنین همه چیز را برای آغاز فصلی برای بازگشت مهیا سازد . 

پژمان نوری که با تمام تجاربی که در دوره ی بازیگری خود به دست آورده ، امیدوار به این است تا روزهای خوش ملوان را از حیث مدیریتی و فنی به سطح مدنظر هواداران ملوانی نزدیک کند ، به خوبی ابزار لازم برای موفقیت تیمش را شناخته و با به کارگیری از افرادی که در راستای تفکرات او قرار دارند ، انتظار فصل باشکوهی را برای تیمش می‌کشد .

مدیر ملوان با حضور در شرکت رونیکس به عنوان اسپانسر روی پیراهن تیمش ، از پیراهن این تیم برای فصل آینده نیز رسماً رونمایی کرد تا اکنون همه چیز در ساحل انزلی امن و آماده ی یک ماجراجویی بزرگ باشد .

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

مهر 1401
ش ی د س چ پ ج
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
0708  

بایگانی‌ها