احمدزاده : فوتبالِ گیلان از نظرِ منابعِ مالی در بدترین شرایط قرار دارد

پیشکسوتِ فوتبالِ گیلان گفت : متاسفانه مسوولان پس از این که پشتِ میز می‌نشینند ، احساس می‌کنند کارشان تمام شده و دیگر پیگیرِ مشکلاتِ تیم‌های استان نمی شوند .

محمد احمدزاده سرمربی سابق تیم فوتبال ملوان و پیشکسوت فوتبال گیلان درباره ی شرایط بد فوتبال این استان گفت : متاسفانه پس از این که تامین منابع مالی به یک رکن اصلی در فوتبال تبدیل شد ، گیلان در این زمینه عقب‌تر از سایر استان‌ها بود . فوتبال گیلان شرایط خیلی سختی دارد که به چشم نمی‌آید . وقتی وارد فوتبال گیلان می‌شوید ، جذابیت‌های زیادی می‌بینید و همه فکر می‌کند از لحاظ مالی ، فوتبال گیلان شرایط خوبی دارد .  

احمدزاده در ادامه گفت : همه ی مشکلات با هم ایجاد شده و فوتبال گیلان از نظر منابع مالی در بدترین شرایط قرار دارد . حامیان مالی در صحنه نیستند و شرایط برای حمایت مالی از تیم‌های گیلانی مهیا نیست . زمانی که در ملوان بودیم ، فکر می‌کردیم که به خاطر حضور تیم در شهرستانی دور از مرکز ، شرایط مالی خوبی نداریم ، اما وقتی سپیدرود و داماش را دیدیم ، متوجه شدیم که تمام تیم‌های گیلانی این مشکل را دارند .  

پیشکسوت فوتبال گیلان اظهار داشت : متاسفانه مسوولان وقتی پشت میز می‌نشینند ، احساس می‌کنند کارشان تمام شده و دیگر پیگیر مشکلات تیم‌های استان نیستند . شاید به خاطر این که مسوولان استانی حمایت از تیم‌ها را برای خود خطرناک می‌بینند ، این کار را نمی‌کنند .  

او افزود : تمام اهالی ورزش می‌دانند که گیلانی‌ها در عرصه ی ورزش بسیار مستعد هستند و شرایط ذهنی و فیزیکی خوبی دارند ، اما متاسفانه کسانی که در راس کار قرار می‌گیرند ، به جایگاه و تاریخ ورزش گیلان اهمیت نمی‌دهند یا از آن مطلع نیستند .  

 

 

"باشگاه خبرنگاران جوان"

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

شهریور 1401
ش ی د س چ پ ج
 1011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
09  

بایگانی‌ها