پژمان نوری : استفاده ی نیروی زمینی از ۲ بازیکنِ غیرِمجاز خلافِ قانون است

مدیرعاملِ باشگاه ملوانِ بندرانزلی گفت : با توجه به شرایطِ مسابقات و جدولِ لیگ از کمیته ی انضباطی درخواست داریم تا به مساله ی استفاده ی تیم نیروی زمینی از 2 بازیکنِ غیرِمجاز ورود کرده و سریع رسیدگی کنند .

پژمان نوری مدیرعامل باشگاه ملوان در خصوص اعتراض و ادعای این باشگاه نسبت به استفاده ی تیم نیروی زمینی از دو بازیکن غیرمجاز اظهار داشت : پس از بازی برابر نیروی زمینی که متاسفانه با باخت ما همراه شد ، متوجه شدیم که دو بازیکن این تیم مشکل سربازی دارند ، توانستیم این موضوع را بررسی کرده و یک سری اطلاعات را کسب کنیم .

نوری افزود : پس از کسب اطلاعات استعلام های لازم را انجام دادیم و مشخص شد که دو بازیکن این تیم سرباز فراری هستند . کدی که برای بازیکنان این تیم صادر شده است ، متعلق به نیروی زمینی نیست . در زمان اعزام یک بازیکن کد نیروی هوایی و یک بازیکن کد نیروی دریایی دریافت کرده اند و باید در این بخش ها مشغول به خدمت می شدند .

مدیرعامل ملوان ادامه داد : وقتی در سیستم نام این دو بازیکن زده می شود ، امریه ی ورزشی برای آن ها نشان داده نمی شود که بتوانند در تیم نیروی زمینی بازی کنند که مسلماً بازی این ۲ بازیکن خلاف قانون است .

وی بیان داشت : با توجه به شرایط مسابقات و جدول لیگ از کمیته ی انضباطی درخواست داریم تا به این مساله ورود کرده و سریع رسیدگی کنند .

نوری گفت : در آیین نامه ی انضباطی آمده است که اگر به مسایل این چنینی پس از پایان مسابقات رسیدگی شود ، چیزی به تیم مقابل نمی رسد به همین دلیل تقاضا داریم که خیلی زود این مساله بررسی شود ، چرا که غیر از ما چند تیم دیگر درگیر این موضوع خواهند شد .

 

 

"دی اسپورت"

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

مهر 1401
ش ی د س چ پ ج
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
0708  

بایگانی‌ها