١۵٠ ، ٢٠٠ نفر در ورزشگاه تختی انزلی بودند

علی علیزاده معاونِ فنیِ باشگاه صنعتِ مسِ رفسنجان در رابطه با حواشیِ دیدارِ ملوان و مس رفسنجان گفت و گویی با خبرنگار ما انجام داد .

دو تیم ملوان و مس رفسنجان در چارچوب هفته ی بیست و نهم لیگ یک به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با حواشی زیادی همراه بود . علی علیزاده پس از بازی مس رفسنجان مقابل ملوان بندر انزلی در گفت و گویی با خبرنگار ما اظهار داشت : داور این دیدار با ما بی رحم بود . از علی صفایی که داور لیگ برتری است ، بعید بود در این بازی حساس این همه اشتباه داشته باشد . صفایی می بایست قضاوت عادلانه تری انجام می داد ، تیم ما در شرایطی حساس قرار دارد که از شروع فصل هزینه های بسیاری را انجام دادیم تا مس رفسنجان پس از 14 سال به لیگ برتر صعود کند و این حق مردم فهیم شهید پرور رفسنجان است . ما جوابگوی مردم شریف رفسنجان هستیم و از حق مان به هیچ ‌وجه کوتاه نخواهیم آمد .

علیزاده در ادامه افزود : مس رفسنجان متعلق به مردم دیار فاتحان اروند است ، شهر عزیز رفسنجان در همه جهات رشادت ها نشان داده است . باشگاه از آقای صفایی شکایت خواهد کرد و باید جوابگوی اشتباهات خود باشد . من شخصاً بعد از بازی رفتم تشکر کردم و خسته نباشید به ایشان گفتم اما وقتی فیلم بازی را دیدیم باعث تعجب ما شد که داور لیگ برتری چنین سوتی را زده است .

علیزاده در مورد حضور هواداران در ورزشگاه نیز گفت : ما هفته ی گذشته در رفسنجان با بهترین شکل و طبق قانون و پروتکل های بهداشتی بازی را برگزار کردیم و با مسوولین سازمان لیگ همکاری لازم را داشتیم و اجازه ندادیم کسی بدون هماهنگی وارد ورزشگاه شود ، حتی پرسنل باشگاه نیز نتوانستند به ورزشگاه بیایند و بازی را از نزدیک ببینند ، حتی این اتفاق باعث دلخوری پیشکسوتان باشگاه نیز شد . اما در ورزشگاه تختی انزلی چنین چیزی مشاهده نکردیم . تقریباً ۱۵۰ تا ۲۰۰ نفر در ورشگاه بودند باید این حق برای همه ی تیم ها رعایت شود . از مسوولین سازمان لیگ ، کمیته ی داوران و کمیته ی انضباطی می خواهیم ورود کنند به این مسایل و سکوت شان را بشکنند .

معاون فنی باشگاه مس رفسنجان گفت : از مردم و هواداران محترم تیم ملوان گله یی نداریم ، چون آن ها هم نگران تیم خود هستند و برای شان مهم است که در ورزشگاه حضور پیدا کنند . در رفسنجان هم هواداران نگران تیم محبوب شان هستند و می خواهند که بازی این تیم مقابل تیم های دیگر را از نزدیک نظاره گر باشند اما صحبت من با مسئولین برگزاری است که چرا برخی باشگاه ها  قانون منع حضور تماشاگر در ورزشگاه را رعایت نکرده است.

وی در پایان گفت : شک نکنید اگر سازمان لیگ یا کمیته ی انضباطی ورود نکند ما از طریق نماینده ی محترم شهرمان از طریق مجلس ورود خواهیم کرد و حق مردم انقلابی شهید پرور را خواهیم گرفت . شک نکنید !

 

"ورزش سه"

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

شهریور 1401
ش ی د س چ پ ج
 1011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
09  

بایگانی‌ها