ایستاده در باران به خاطرِ ملوان (عکس)

ملوان شب گذشته و در هفته ی بیست و نهمِ رقابت های فوتبالِ قهرمانیِ لیگِ یکِ باشگاه های کشور در استادیومِ سیروس قایقران فقید دو گل به سایپا زد و بارِ دیگر به صدرِ جدول برگشت .

تماشاگران تیم ملوان که در بازی قبلی و در برابر خیبر موفق به حضور در استادیوم نشده بودند ، این بار حضور پرشوری روی سکوهای سیمانی استادیوم سیروس قایقران فقید داشتند . نکته ی جالب بارش باران در جریان بازی بود اما هیچ یک از تماشاگران به این خاطر استادیوم را ترک نکردند . نکته یی که باعث شد در پایان بازی مازیار زارع از تماشاگران تشکرکند . مازیار زارع گفت : از تماشاگران به خاطر این که استادیوم را ترک نکردند ، تشکر می کنم .

تماشاگران حتی با سوت پایان بازی از سوی داور ایستاده روی سکوها سیمانی ماندند تا مازیار زارع و تیمش را تشویق کنند . ملوان با کسب این سه امتیاز حساس ۶۱ امتیازی شد و با توجه به تساوی مس کرمان در برابر رایکا در بابل بار دیگر به صدرجدول بازی ها برگشت .

تنها ۵ هفته به پایان بازی‌ها باقی مانده و ملوان مدعی اصلی قهرمانی و صعود مستقیم به لیگ برتر است ؛ با این شور و حالی که تماشاگران انزلی چی به تیم می دهند ، به نظر می رسد ملوان تا هفته ی پایانی برای رسیدن به این عنوان و صعود به لیگ برتر به عنوان تیم قهرمان بجنگد .

البته که ثبت چنین صحنه هایی در استادیوم سیروس قایقران فقید تازگی ندارد . این شور تماشاگران و عشق آن ها به ملوان ریشه در تاریخ دارد . در انزلی ملوان فراتر از یک تیم فوتبال است . نماد مردم شهر ؛ بهانه یی برای غرور و بالندگی و …

بازگشت این تیم به لیگ برتر با توجه به پتانسیل فنی فوتبال منطقه می تواند یکی از اتفاقات خوب در فصل جاری باشد . این تیم امیدوار است تا همانند دیگر تیم شمالی یعنی نساجی یک اسپانسر خوب برای حضور در بازی ها پیداکند ، در این صورت می تواند همانند نساجی به دنبال ماجراجویی در بالاترین سطح فوتبال ایران و از همه مهم‌تر حضور طولانی در لیگ برتر باشد .

عکاسان : پویاقربانی ، نادر نیک کار ، امیر گلریز

“ورزش سه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

مرداد 1401
ش ی د س چ پ ج
 1011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
0506070809  

بایگانی‌ها