درباره ی خداحافظی پژمان ؛ یک تصویر واقعی

داستان پژمان برای من از یک عکس شروع شد . پشت عکس نوشته شده بود : پژمان نوری - ملوان .

1 – داستان پژمان برای من از یک عکس شروع شد . پشت عکس نوشته شده بود : پژمان نوری – ملوان . این عکس را آقای راستی (اسماعیل راستی ، به معنی دقیق کلمه روزنامه‌نگار باسواد اهل رشت) به من داد و درباره‌‌اش تعریف و تعریف که نمی‌دانی عجب ستاره‌یی می‌شود .

۲ – پژمان ستاره شد و آن سال ها که هنوز نمی‌فهمیدم دخالت روزنامه‌نگار در انتقال یک بازیکن چیزی پیچیده‌تر از یک فعالیت جذاب است ، با پژمان نوری و کیوان ساجدی به باشگاه استقلال رفتم که قرارداد ببندند . کیوان بست و پژمان آن شب پس از مذاکره‌ی مان با کامران منزوی امضا نکرد و بعد به پگاه رفت .

۳ – من آن‌روزها اما این قدر می‌فهمیدم که رفتن این بچه‌ها از ملوان چه جریان مرگباری برای باشگاه دوست‌داشتنی‌ام است . من شیفته‌ی ملوان بودم یا شاید ملوان آن چیزی بود که من دوست داشتم ، باشگاه واقعی در فوتبال ایران ، خالی از پول‌های بادآورده‌ی مرسوم در باشگاهداری .

۴ – پژمان در این تیم و آن تیم سال ها درخشید . او پلی‌میکر بزرگ‌تری باید می‌شد اما یک عمر با الماس شیشه بریدند . حالا که از خداحافظی پژمان نوری همین ویدیوی بی‌کیفیت و بی‌رنگ از بندر انزلی رسیده ، خوشحالم . فوتبال واقعی همین است . پژمان در واقعی‌ترین تصویر از ملوان خداحافظی کرد .

۵ – این ویدیو از خداحافظی پژمان ، این خداحافظی بی‌شکوه در این روزگار که ملوان از همیشه فقیرتر است و احمدزاده کامیون می‌راند تا زندگی بچرخد ، واقعیت فوتبال ایران است ، بدون ثروت زنوزی ، بدون تیم‌های بی‌تماشاگر و مسخره‌ی خودروساز ، بدون بودجه ی صنایع دولتی و پول به سرقت‌رفته از موبایل مردم .

 

“فرشاد کاس نژاد”

 

لطفاً برای دیدن ویدیو روی کلمه ی آی اسپورت کلیک کنید !
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

مهر 1401
ش ی د س چ پ ج
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
0708  

بایگانی‌ها