احتمال سقوط مشکی‌پوشان به لیگ دسته سوم فوتبال

مسوول برگزاری مسابقات لیگ دسته یک گفت ؛ در صورت رای کمیته ی انضباطی به عدم حضور مشکی‌پوشان در بازی با ملوان ، این تیم به لیگ دسته سوم سقوط می‌کند .

در هفته ی پنجم لیگ دسته اول فوتبال ایران ، دیدار تیم فوتبال مشکی‌پوشان مشهد برابر ملوان ، علی‌رغم حضور تیم مشهدی در میدان ، لغو شد ؛ چون از سوی کمیته ی تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال ، مجوز بازی برای بازیکنان تیم مشهدی صادر نشده بود .

در همین رابطه ، فریبرز محمودزاده ، مسوول برگزاری مسابقات لیگ دسته یک در گفت‌وگو با ایسنا ، اظهار کرد : با توجه به این که باشگاه مشکی‌پوشان باید برای کسب مجوز بازی اقدام می‌دکرد ، اگر رای کمیته ی انضباطی دال بر عدم حضور مشکی‌پوشان در دیدار برابر ملوان باشد ، این تیم به لیگ دسته سوم سقوط می‌کند ، چون دومین باخت انضباطی ۳ بر صفر مشکی‌پوشان خواهد بود ولی تا زمانی که کمیته ی انضباطی رای ندهد ، نمی‌توانیم درباره ی این مساله نظر بدهیم .

او ادامه داد : طبق قوانین جدید آیین نامه ی انضباطی ، رئیس کمیته ی انضباطی یک ابلاغیه برای باشگاه مشکی‌پوشان فرستاده است که درباره ی این مساله از خودشان دفاع کنند . ارایه ی دفاعیه هم باید تا ۴۸ ساعت پس از صدور رای باشد . در این زمان اگر دفاعیه ارایه شد که بررسی می‌شود ولی اگر دفاعیه‌یی ارایه نشد ، کمیته ی انضباطی با جمع‌بندی پرونده به احتمال زیاد رای به عدم حضور مشکی‌پوشان خواهد داد و با این رای این تیم به دسته سوم سقوط می‌کند .

مسوول برگزاری مسابقات لیگ دسته یک در پایان اضافه کرد : در آن سه بازی که کمیته ی انضباطی به باشگاه مجوز موقت بازی داده بود ، طلبکاران تیم شاکی بودند که چرا اجازه ی بازی به این تیم داده شده است . در این بازی هم به خاطر بدهی‌های تیم ، مجوز بازی صادر نشد .

"ایسنا"

نوشته‌های تازه

فروردین 1403
ش ی د س چ پ ج
 1314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
0809101112  

بایگانی‌ها